Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków ma swój finał w sądzie karnym. Przekonała się o tym 25-letnia mieszkanka Lublina. Policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu marihuanę. Zgodnie z obowiązującym prawem przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Jednym z priorytetów służby świdnickich i piaseckich policjantów jest walka z przestępstwami narkotykowymi. Mając na uwadze wakacyjne bezpieczeństwo zdrowia mieszkańców pow. świdnickiego funkcjonariusze dokonują kontroli pod kątem ujawniania różnego rodzaju środków odurzających, w tym dopalaczy i narkotyków.
W minionym miesiącu stróże prawa ujawnili łącznie sześć przypadków posiadania m. in. suszu marihuany i proszku amfetaminy. Zgodnie z obowiązującym prawem posiadanie nawet niewielkiej ilości środków odurzających ma swój finał w sądzie karnym przekonała się o tym 25-letnia mieszkanka Lubina, w  mieszkaniu której policjanci ujawnili woreczek z zawartością ponad 1 grama marihuany.

Podobnie jak w przypadku 34-letniego mieszkańca gm. Trawniki przy którym podczas kontroli osobistej funkcjonariusze ujawnili proszek z amfetaminą. Do obu zdarzeń doszło w miniony weekend na terenie pow. świdnickiego.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/68-90102-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/68-90102-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKPP Świdnik,marihuana,narkotyki,Trawniki
Posiadanie nawet niewielkiej ilości narkotyków ma swój finał w sądzie karnym. Przekonała się o tym 25-letnia mieszkanka Lublina. Policjanci zabezpieczyli w jej mieszkaniu marihuanę. Zgodnie z obowiązującym prawem przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Jednym z priorytetów służby świdnickich i piaseckich policjantów jest walka z przestępstwami...