policja-kogutW przeciągu godziny, 5 października doszło do dwóch potrąceń pieszych.

– W każdym z przypadków doszło do nieudzielenia pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu- wyjaśnia Magdalena Szczepanowska, oficer prasowy KPP w Świdniku.

Do pierwszej kolizji doszło około godziny 18.45, na ul. Kosynierów. Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa jednej z mieszkanek Świdnika. Był trzeźwy. Do drugiego zdarzenia doszło około godziny 19.40, przy ul. Wyszyńskiego, w okolicach poczty.

– Kobieta, która kierowała Toyotą potrącił 60-latka – mówi Szczepanowska.- Mężczyzna z ogólnymi potłuczeniami ciała trafił do szpitala.

W obu przypadkach kierowcy byli trzeźwi. Zostali ukarani mandatami.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/policja-kogut-1024x576.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/policja-kogut-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP w Świdniku,Magdalena Szczepanowska,potrącenie pieszego
W przeciągu godziny, 5 października doszło do dwóch potrąceń pieszych. - W każdym z przypadków doszło do nieudzielenia pierwszeństwa pieszemu na oznakowanym przejściu- wyjaśnia Magdalena Szczepanowska, oficer prasowy KPP w Świdniku. Do pierwszej kolizji doszło około godziny 18.45, na ul. Kosynierów. Kierowca Opla nie ustąpił pierwszeństwa jednej z mieszkanek Świdnika. Był...