kuzniaJutro miała się odbyć kolejna edycja Świdnickiej Kuźni Zawodów 2016. Impreza została odwołana z powodów złych warunków atmosferycznych.

Miniona edycja tego edukacyjnego happeningu cieszyła się dużą popularnością w środowisku lokalnym. W tym roku Świdnicka Kuźnia Zawodów miała się odbyć 19 października, jednak pogoda pokrzyżowała plany. Oto komunikat przesłany przez organizatorów:

„ Pragniemy poinformować, że III Świdnicka Kuźnia Zawodów 2016, która miał odbyć się 19 października 2016 roku, o czym zostali państwo wcześniej poinformowani. Została odwołana z powodu złej prognozy  warunków atmosferycznych, co uniemożliwi  odbycie się imprezy.”

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/kuznia.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/kuznia-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIEDUKACJAIII Kuźnia Zawodów,odwołana impreza
Jutro miała się odbyć kolejna edycja Świdnickiej Kuźni Zawodów 2016. Impreza została odwołana z powodów złych warunków atmosferycznych. Miniona edycja tego edukacyjnego happeningu cieszyła się dużą popularnością w środowisku lokalnym. W tym roku Świdnicka Kuźnia Zawodów miała się odbyć 19 października, jednak pogoda pokrzyżowała plany. Oto komunikat przesłany przez organizatorów: „...