68-95345Do dwóch lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz utrata prawa jazdy grozi 24-letniemu mieszkańcowi Świdnika. Mężczyzna wsiadł za kierownicę audi mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Kierowane przez niego auto, z pasażerem w środku, jazdę swą skończyło na ogrodzeniu posesji w Mełgwi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Ostatecznie 18-latek trafił bezpośrednio na przesłuchanie. Pojazd, którym podróżowali, został odholowany na parking strzeżony, a 24-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwiał został przesłuchany. Wtedy też przypomniał sobie, że to on kierował pojazdem.

Teraz mężczyzna odpowie przed sądem karnym. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu kara grzywny, do dwóch lat pozbawienia wolności oraz utrata prawa jazdy. Niewykluczone też, że poniesie odpowiedzialność za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym dla pasażera. Z ubezpieczenia pojazdu zostaną pokryte koszty naprawy zniszczonego ogrodzenia.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/68-95345-1024x576.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/68-95345-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP Świdnik,Mełgiew,nietrzeźwy kierowca,nietrzeźwy wjechał w ogrodzenie
Do dwóch lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz utrata prawa jazdy grozi 24-letniemu mieszkańcowi Świdnika. Mężczyzna wsiadł za kierownicę audi mając w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Kierowane przez niego auto, z pasażerem w środku, jazdę swą skończyło na ogrodzeniu posesji w Mełgwi. Na szczęście nikomu nic się nie...