Świdniccy policjanci wyjaśniając okoliczności wypadku drogowego proszą bezpośrednich świadków o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. 30. września na ul. Wyszyńskiego audi potraciło jedną z przebiegających przez ulice 12-latek. Dziewczynka ma złamaną nogę. Kierowca trzeźwy.

Tuż po godz. 18.00, 30 września w Świdniku na ul. Wyszyńskiego doszło do wypadku drogowego. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń kierujący pojazdem marki Audi, jadąc ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Racławickiej, mimo nagłego hamowania i próby ominięcia, potrącił jedną z przebiegających w miejscu niedozwolonym, dziewczynkę.

Na miejscu interweniowała załoga karetki pogotowia ratunkowego, która przetransportowała poszkodowaną 12-latkę do szpitala. Badania potwierdziły złamanie nogi. Na szczęście jej stan nie wymagał hospitalizacji.

Alkomat potwierdził, ze 24-letni kierowca osobówki był trzeźwy.

Świdniccy policjanci ustalając okoliczności zdarzenia proszą świadków o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku – nr tel. 997 lub 81 749-42-10. Jednocześnie apelują do rodziców i opiekunów by w codziennej rozmowie przypominali swoim pociechom zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, a przede wszystkim korzystania z przejść dla pieszych. Tak by w przyszłości nie doszło do tragedii.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/karetka-1024x684.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/karetka-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP Świdnik,potrącenie dziecka,wypader drogowy
Świdniccy policjanci wyjaśniając okoliczności wypadku drogowego proszą bezpośrednich świadków o zgłaszanie się do Komendy Powiatowej Policji w Świdniku. 30. września na ul. Wyszyńskiego audi potraciło jedną z przebiegających przez ulice 12-latek. Dziewczynka ma złamaną nogę. Kierowca trzeźwy. Tuż po godz. 18.00, 30 września w Świdniku na ul. Wyszyńskiego doszło do...