29-letni mieszkańcowi powiatu bartoszyckiego świdniccy kryminalni udowodnili dokonanie kradzieży telefonu komórkowego, dowodu osobistego i karty bankomatowej na szkodę mieszkanki Świdnika. Sprawca skorzystał z okazji, wykorzystując roztargnienie kobiety, która na chwilę pozostawiła torebkę w publicznej toalecie.

W minionym tygodniu Komenda Powiatowa Policji w Świdniku powiadomiona została przez mieszkankę miasta  o kradzieży na jej szkodę telefonu wartości 1000 zł, dowodu osobistego i karty bankomatowej. Przedmioty te zabrane zostały przez nieznanego sprawcę z torebki,  którą pozostawiła  przez nieuwagę w publicznej toalecie.

Świdniccy kryminalni ustalili, że sprawcą kradzieży jest 29-latek z powiatu bartoszyckiego. Mężczyzna został zatrzymany. W trakcie przesłuchania przyznał się do zarzucanego mu czynu. Pokrzywdzona kobieta odzyskała utracone dokumenty. Teraz stróże prawa ustalają co się stało z telefonem. Zgodnie z obowiązującym prawem mężczyźnie grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Świdnik

M.S

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/hammer-1707721_1280-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/10/hammer-1707721_1280-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIkradzież dokumentów,kradzież telefonu,świdniccy kryminalni
29-letni mieszkańcowi powiatu bartoszyckiego świdniccy kryminalni udowodnili dokonanie kradzieży telefonu komórkowego, dowodu osobistego i karty bankomatowej na szkodę mieszkanki Świdnika. Sprawca skorzystał z okazji, wykorzystując roztargnienie kobiety, która na chwilę pozostawiła torebkę w publicznej toalecie. W minionym tygodniu Komenda Powiatowa Policji w Świdniku powiadomiona została przez mieszkankę miasta  o kradzieży...