balUroczysty Bal Krwiodawców Klubu HDK- PCK przy PZL- Świdnik S.A. to już tradycja w historii miasta. W tym roku odbędzie się 19 listopada. Jak zwykle przy takiej okazji organizatorzy podsumują swoją działalność i nagrodzą najbardziej zasłużonych krwiodawców.

Już w najbliższą sobotę o godz. 18.30 w ” Lachówce” odbędzie się coroczne spotkanie krwiodawców podsumowujące działalność  klubu Honorowych Dawców Krwi PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy „PZL- Świdnik” S.A . Doroczne spotkania to nie tylko dobry moment na podsumowanie działań, ale też możliwość pomocy innym. Wzorem lat ubiegłych spotkanie połączone będzie z zabawą taneczną oraz akcją pomocy potrzebującym dzieciom.

– Zapraszamy krwiodawców wraz z osobami towarzyszącymi, które chcą mile spędzić czas przy dobrej muzyce i pomóc dzieciom potrzebującym pomocy.- zachęca Andrzej Słotwiński, prezes HDK PCK. Podczas zabawy będzie przeprowadzona zbiórka słodyczy na paczki świąteczne dla dzieci z najuboższych rodzin.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/bal-1024x576.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/bal-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAbal krwiodawców,HDK- PCK przy PZL- Świdnik S.A.
Uroczysty Bal Krwiodawców Klubu HDK- PCK przy PZL- Świdnik S.A. to już tradycja w historii miasta. W tym roku odbędzie się 19 listopada. Jak zwykle przy takiej okazji organizatorzy podsumują swoją działalność i nagrodzą najbardziej zasłużonych krwiodawców. Już w najbliższą sobotę o godz. 18.30 w ” Lachówce” odbędzie się coroczne...