Postawą godną pochwalenia wykazała się mieszkanka Świdnika. Kobieta w minioną sobotę znalazła w Galerii Venus portfel z zawartością pieniędzy. Blisko 200 złotych jeszcze tego samego dnia trafiło do swojej właścicielki.

W minioną sobotę do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zatelefonowała mieszkanka Świdnika. Kobieta twierdziła, ze chwilę wcześniej chodząc po Galerii Venus w Świdniku znalazła portfel z zawartością pieniędzy w kwocie blisko 200 złotych. Ponadto nie było w nim jakichkolwiek dokumentów naprowadzających na jego właściciela lub właścicielkę.

Policjanci podjechali we wskazane miejsce i odebrali od uczciwej świdniczanki znaleziony przedmiot, który dzięki współpracy z ochroną galerii, jeszcze tego samego dnia trafił do swojej właścicielki. Kobieta nie kryła zdziwienia z całego zajścia.

Jak podkreślają stróże prawa uczciwa postawa kobiety, która znalazła portfel, doprowadziła do odzyskania zguby przez właścicielkę.

KPP Świdnik

M. SZ

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/purse-555578_1280-1024x476.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/purse-555578_1280-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIuczciwy znalazca,znaleziony portfel
Postawą godną pochwalenia wykazała się mieszkanka Świdnika. Kobieta w minioną sobotę znalazła w Galerii Venus portfel z zawartością pieniędzy. Blisko 200 złotych jeszcze tego samego dnia trafiło do swojej właścicielki. W minioną sobotę do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zatelefonowała mieszkanka Świdnika. Kobieta twierdziła, ze chwilę wcześniej chodząc po...