dsc_0130Prezentujemy wyniki III kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.

NIEDZIELA (27.11.2016 r.)

NEPTUN II LIGA

11.00 LTS MW Sport – Canarinios 5:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Hubert Rak (11′), 1:1 Mateusz Borowiec (15′), 2:1 Robert Wójcik (22′), 3:1 Patryk Mizura (24′), 4:1 Kamil Błaszczak (48 sekund przed końcem meczu), 5:1 Piotr Pasternak (6 sekund przed końcem meczu).

LTS: Sebastian Samborski, Robert Wójcik (ż), Michał Skorek, Patryk Mizura, Patryk Grzebuła oraz Piotr Pasternak, Hubert Rak (c) (k), Kamil Błaszczak. 

Canarinios: Bartłomiej Mazur (c) (k), Mariusz Dobosz, Sebastian Januszek, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal oraz Patryk Lewicki, Wojciech Liwiak, Mateusz Borowiec, Arkadiusz Wronisz, Kamil Lewicki, Kornel Bender. 

11.30 Kos-Wit 1997 – Starostwo Powiatowe 3:4 (1:2)

Bramki: 0:1 Wojciech Świątek (6′), 1:1 Dorel Rudenko (10′), 1:2 Mateusz Bujnik (12′), 1:3 Janusz Jędrych (14′), 1:4 Wojciech Świątek (16′), 2:4 Mateusz Imgront (17′), 3:4 Mateusz Sawicki (20′).

Kos-Wit: Tomasz Kasak (c), Mateusz Imgront,  Artur Sadło, Jakub Szponar, Dorel Rudenko oraz Mateusz Sawicki, Marcin Twarowski, Daniel Barabasz, Konrad Kiejda, Krzysztof Pydyś (k), Jacek Kosierb.

Starostwo: Karol Grodzki, Konrad Podstawka, Mateusz Bujnik (ż), Janusz Jędrych (ż), Wojciech Świątek oraz Mateusz Romak (k) (c), Piotr Kaciuczyk, Adam Olejnik (ż), Jakub Wilkołazki. 

12.00 Hydrocentrum – OSP Oleśniki 2:5 (1:2)

Bramki: 0:1 Łukasz Barański (1′), 0:2 Dominik Wronka (2′), 1:2 Łukasz Różycki (6′), 1:3 Paweł Kropornicki (14′), 1:4 Łukasz Barański (17′), 1:5 Łukasz Barański (21′), 2:5 Krystian Wójcik (29 sekund przed końcem meczu).

Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź (c), Michał Harasymow (ż),  Dariusz Woliński, Łukasz Huszaluk, Konrad Jóźwik oraz Marek Gawda, Kamil Domański, Konrad Cegiełka, Łukasz Różycki, Damian Ziętek, Krystian Wójcik. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.

Oleśniki: Przemysław Mączka, Dominik Wronka, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak, Łukasz Barański oraz Łukasz Kamiński, Paweł Kropornicki, Krzysztof Godula. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała. 

Pauza: RKS Ruch

TABELA

1. LTS MW Sport                  3  7  (2-1-0)    8:3

2. OSP Oleśniki                    2  6  (2-0-0)    9:2

3. Hydrocentrum                   3  6  (2-0-1)    7:8

4. Starostwo Powiatowe         3  3  (1-0-1)    5:6

5. Kos-Wit 1997                    2  1  (0-1-1)    5:6

6. RKS Ruch                         2  1  (0-1-1)    1:5

7. Canarinios                         3  1  (0-1-2)    4:9

MW SPORT I LIGA

12.30 NEO.NET – ITS 9:0 (4:0)

Bramki: 1:0 Daniel Rajtar (1′), 2:0 Tomasz Sapuła (5′), 3:0 Łukasz Mróz (8′), 4:0 Tomasz Belcarz (9′), 5:0 Tomasz Belcarz (17′), 6:0 Tomasz Belcarz (22′), 7:0 Daniel Rajtar (23′), 8:0 Daniel Rajtar (24′), 9:0 Daniel Rajtar (sekundę przed końcem meczu).

NEO.NET: Rafal Rzeczycki, Michał Jaworski (c), Łukasz Mróz, Daniel Rajtar, Radosław Mazur oraz Tomasz Sapuła, Tomasz Belcarz. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

ITS: Dominik Tarkowski, Krystian Kędzierski, Paweł Warda (c), Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Marcin Cholewa, Paweł Cybul, Domenico Nigro, Kamil Łuka, Kamil Sarzyński. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.

13.00 Soft Bait Systems – Klastmed 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Damian Jarosz (6′), 2:0 Bartłomiej Barwiak (22′).

Soft: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Bartłomiej Barwiak, Andrzej Adamiak oraz Michał Młynarczyk, Kamil Baran (ż), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.

Klastmed: Marcin Wasak (k), Grzegorz Żuchnik (ż), Mateusz Rosół, Piotr Kędzierski, Dariusz Kowalik oraz Jarosław Magryta (c), Kamil Baraniuk. 

13.30 Kozaki w Kaloszach – LS 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Dawid Wójcik (14′), 0:2 Mateusz Dejnek (21′).

Kozaki: Piotr Błach, Paweł Domonik (ż), Grzegorz Sołdaj (c), Marcin Galiński (ż), Robert Gruszecki (ż) oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel. Kierownik drużyny: Marcin Kosiński. 

LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim (c), Dawid Wójcik (ż), Mateusz Żminda (ż), Michał Trawiński oraz Paweł Chlebuś, Tomasz Chlebuś, Paweł Kośka, Robert Nowak, Marcin Pastusiak, Mateusz Dejnek. 

14.00 Pokolenie J.P.II – Creatio Biuro Rachunkowe 1:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Łukasz Frąc (4′), 1:1 Dariusz Zieliński (10′), 1:2 Przemysław Kozioł (15′), 1:3 Tomasz Kulisz (20′).

Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Łukasz Frąc (c), Rafał Usidus, Weronika Fabian, Michał Babiarz oraz Łukasz Karalus, Tobiasz Kaciuczyk, Marcin Kryszak, Danie Pyda (k), Karol Skibiński, Cezary Świątkowski. 

Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Przemysław Kozioł, Dariusz Zieliński oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek. 

14.30 Świdnik Wysokich Lotów – SAWA 1:1 (0:1)

Bramki: 0:1 Krzysztof Boniecki (12′), 1:1 Marcin Dmowski (21′).

Świdnik WL: Paweł Kwiatkowski, Marcin Smoczyński, Radosław Szczerba (c) (k), Grzegorz Wituch, Tomasz Filipiuk oraz Marcin Dmowski (ż), Leszek Kalicki, Piotr Kulczyński, Przemysław Szpura, Andrzej Usidus.

SAWA: Kamil Kądziołka (k), Tomasz Król, Bartłomiej Kagankiewicz, Mateusz Warda, Krzysztof Boniecki oraz Arkadiusz Kocot (ż), Giuseppe Nigro (c), Patryk Dobrowolski.  

TABELA

1. LS                                    3  9  (3-0-0)    8:2

2. Soft Bait Systems             3  9  (3-0-0)    9:5

3. Creatio Biuro Rachunkowe  3  6  (2-0-1)    6:4

4. SAWA                              3  4  (1-1-1)    8:7

5. Kozaki w Kaloszach          3  4  (1-1-1)    4:5

6. Świdnik Wysokich Lotów   3  4  (1-1-1)    3:5

7. NEO.NET                         3  3  (1-0-2)  14:8

8. Pokolenie J.P.II                 3  3  (1-0-2)    7:7

9. ITS                                   3  1  (0-1-2)    4:14

10. Klastmed                        3  0  (0-0-3)    2:8

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

15.00 Neptun – Policja 6:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Jacek Kochalski (5′), 2:0 Robert Mirosław (17′), 3:0 Mariusz Domagalski (18′), 4:0 Robert Mirosław (23′), 5:0 Karol Wróbel (24′), 6:0 Mariusz Domagalski (17 sekund przed końcem meczu).

Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Robert Mirosław, Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Piotr Sadowski oraz Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak, Dariusz Konopka. 

Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot, Jacek Gozdek, Piotr Guz (c), Radosław Woś oraz Dariusz Kowalik (k), Daniel Pyda, Ludwik Kawalec, Piotr Stachura. 

15.30 Perła Progres Mełgiew – SAWA 6:1 (1:0)

Bramki: 1:0 Rafał Dybała (11′), 2:0 Tomasz Korona (13′), 3:0 Tomasz Korona (15′), 4:0 Grzegorz Bielecki (17′), 4:1 Tomasz Król (18′), 5:1 Tomasz Korona (20′), 6:1 Sebastian Gołąb (23′).

Perła: Marcin Błaszczak, Sławomir Śliwa (ż) Rafał Dybała (c), Tomasz Korona, Sebastian Gołąb oraz Artur Derkacz, Grzegorz Bielecki.

SAWA: Wojciech Lesicki, Tomasz Król, Wojciech Łukasiewicz, Bartłomiej Kagankiewicz, Giuseppe Nigro (c) oraz Salvatore Nigro, Paweł Piotrowski (k), Arkadiusz Kocot, Grzegorz Maluga, Grzegorz Okoń. 

16.00 Antique Old Stars – Misztal Meble 0:4 (0:0)

Bramki: 0:1 Paweł Rodak (14′), 0:2 Artur Harasim (22′), 0:3 Paweł Rodak (37 sekund przed końcem meczu), 0:4 Mirosław Kalita (9 sekund przed końcem meczu).

Antique: Piotr Chlebuś, Robert Haczkur, Piotr Kochalski, Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski oraz Mirosław Sobiesiak (k) (c), Jarosław Siliwon, Jacek Kosierb.

Misztal: Krzysztof Szumigaj, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski (ż), Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak (ż) oraz Andrzej Kalita, Arkadiusz Bzowski, Tomasz Rossa, Robert Nowak, Andrzej Drob, Marcin Pastusiak. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.

TABELA

1. Misztal Meble                    3  9  (3-0-0)  13:5

2. Perła Progres Mełgiew        3  6  (2-0-1)  12:5

3. Neptun                              2  3  (1-0-1)    8:5

4. Antique Old Stars              2  3  (1-0-1)    2:5

5. SAWA                              3  3  (1-0-2)    4:9

6. Policja                              3  0  (0-0-3)    1:11

ALL PROMOTE EXTRALIGA

16.30 Pegimek – SMB Team 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Wnuk (4′), 0:2 Tomasz Wnuk (55 sekund przed końcem meczu), 0:3 Tomasz Wnuk (37 sekund przed końcem meczu).

Pegimek: Kamil Frant, Łukasz Różycki, Mateusz Selwa (ż), Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita (ż) oraz Jakub Czarnecki,Daniel Wójcik, Konrad Maziarczyk, Sebastian Pietroń. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

SMB Team: Karol Porzak (ż), Tomasz Wnuk (ż), Tomasz Rossa (c), Maciej Ostrowski, Michał Ostrowski oraz Rafał Al-Swaiti, Mateusz Zaręba. Kierownik drużyny: Artur Banasik.

17.00 TKKF Świt – Metalowcy 2:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Wilk (5′), 1:1 Damian Wołodko (15′), 1:2 Mateusz Wilk (23′), 2:2 Michał Ziemkiewicz (24′).

Świt: Piotr Filutowski, Karol Kowalski (ż), Michał Ziemkiewicz, Jakub Grzesiak, Damian Wołodko (k) (ż) oraz Jakub Bień. 

Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Jakub Szczuka, Michał Gołąb, Mateusz Wilk, Paweł Kasak (c) oraz Jarosław Komarzeniec, Maksymilian Kuś, Paweł Gromada, Marek Kołodziejczyk (ż), Dariusz Komarzeniec, Kamil Seroka. 

17.30 Perła Progres Mełgiew – Antique 3:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Marcin Szyjduk (7′), 1:1 Dawid Kurkiewicz (7′), 2:1 Łukasz Gołąb (13′), 2:2 Krzysztof Chilimoniuk (18′), 3:2 Michał Hajkowski (21′), 3:3 Marcin Bijas (24′).

Perła: Grzegorz Cimek, Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Michał Hajkowski, Kamil Mosak oraz Rafał Porębski, Dawid Kurkiewicz. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.

Antique: Maciej Łukawski, Marcin Szyjduk (c), Michał Romanowski, Marcin Bijas (ż), Krystian Joć oraz Krzysztof Chilimoniuk, Łukasz Skroban, Mirosław Sobiesiak (k). 

18.00 M-Tech – Solidarność PZL Świdnik 1:4 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotr Skiba (7′), 1:1 Piotr Kochalski (14′), 1:2 Paweł Szyjduk (16′), 1:3 Krzysztof Olender (20′), 1:4 Jacek Kochalski (15 sekund przed końcem meczu).

M-Tech: Rafał Napora, Krzysztof Radczuk, Marcin Denis, Daniel Dudek (ż), Piotr Skiba oraz Leszek Joniec, Mariusz Piłat, Paweł Walczak (c) (ż), Jarosław Siliwon (k).

Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Jakub Solarski (ż), Paweł Szyjduk, Krzysztof Olender oraz Jacek Kochalski, Piotr Chlebuś (k), Tomasz Sekrecki (ż).

18.30 Dywany Łuszczów – Dwójka-Remondis 2:2 (2:1)

Bramki: 0:1 Krystian Tuzimski (3′), 1:1 Jakub Bomba (4′), 2:1 Adam Słowik (7′), 2:2 Krystian Tuzimski (14′).

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Piotr Bednarek, Sebastian Witkowski (ż), Adrian Kowalski oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Piotr Wójtowicz, Michał Kozak, Łukasz Kowalik (cz), Adam Słowik. 

Dwójka: Piotr Daszko, Sebastian Kuśmirek (ż), Robert Haczkur, Krystian Tuzimski, Łukasz Świdziński oraz Marcin Hanowski (k) (c), Marcin Dąbrowski, Paweł Koziołkiewicz. 

TABELA

1. Solidarność PZL Świdnik   3  9  (3-0-0)  14:3

2. SMB Team                       3  9  (3-0-0)    6:1

3. Metalowcy                        3  7  (2-1-0)    7:4

4. Antique                             3  4  (1-1-1)    8:8

5. Pegimek                           3  3  (1-0-2)    9:10

6. TKKF Świt                        3  2  (0-2-1)    4:5

7. Dywany Łuszczów            3  2  (0-2-1)    3:7

8. Dwójka-Remondis             3  2  (0-2-1)    4:10

9. Perła Progres Mełgiew       3  1  (0-1-2)    3:5

10. M-Tech                           3  1  (0-1-2)    3:8

http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,2918644,relacja-live-z-iii-kolejki-halowki-ni edziela-27-listopada-2016-r.html

http://swidnickahalowka.futbolowo.pl/news,2918645,terminarz-iv-kolejki-halowki-sobota-3 -grudnia-2016-r-.html

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/DSC_0130-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/11/DSC_0130-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTliga halowa. Starostwo Powiatowe,Ognisko TKKF Świt Świdnik,Powiatowa Amatorska Liga Futsalu
Prezentujemy wyniki III kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt tradycyjnie odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku. NIEDZIELA (27.11.2016 r.) NEPTUN II LIGA 11.00 LTS MW Sport - Canarinios 5:1 (1:0) Bramki: 1:0 Hubert Rak (11'), 1:1 Mateusz Borowiec (15'), 2:1 Robert...