dsc_7798Już dziś okazja do nabycia ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. W budynku Starostwa Powiatowego w Świdniku na I piętrze trwa kiermasz świąteczny. Autorami małych dzieł sztuki są uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świdniku, ŚDS PSOUU Koło w Świdniku oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia Stacja Świdnik II.

Kolejna szansa na nabycie unikalnego stroika czy bombki na świąteczne drzewko już w piątek 16 grudnia. W godz. 10.30-13.00 ozdoby zaprezentują uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Mełgwi.

Warsztaty mają na celu przywrócenie osób z niepełnosprawnością intelektualną społeczeństwu. Osoby te, coroczne, dsc_7796wielotygodniowe przygotowywanie ozdób na kiermasz traktują ambicjonalnie, a każdy sprzedany wytwór pracy napawa ich dumą. Środki ze sprzedaży będą przeznaczone na bieżące potrzeby uczestników.

Poprzednie edycje cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, a ozdoby znikały momentalnie. Zapraszamy do starostwa!

 

 

Oto co w tym roku proponują!

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_7796-1024x684.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_7796-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAkiermasz w starostwie,świąteczny kiermasz
Już dziś okazja do nabycia ręcznie wykonanych ozdób świątecznych. W budynku Starostwa Powiatowego w Świdniku na I piętrze trwa kiermasz świąteczny. Autorami małych dzieł sztuki są uczestnicy Warsztatów Terapii Zajęciowej w Świdniku, ŚDS PSOUU Koło w Świdniku oraz Powiatowego Ośrodka Wsparcia Stacja Świdnik II. Kolejna szansa na nabycie unikalnego stroika...