Członkowie Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami z dumą informują, że wygrali ogłoszony przez Gminę Świdnik przetarg na hotelowanie psów odłowionych w latach poprzednich z terenu tej Gminy.

Oznacza to, że psy pozostaną w Krzesimowie przez następny rok.

„Mamy nadzieję, że wiele z nich w ciągu nadchodzącego roku znajdzie domy. W ciągu 2016 roku do nowych domów trafił około 180 psów z naszego schroniska, w tym około 30 psiaków pochodzących z Gminy Świdnik.

W 2017 roku czekają nas kolejne przetargi w gminach, które hotelują psy w naszym schronisku. Oby psiaki z tych gmin nie musiały trafić do prywatnych schronisk typu Radysy. Tego życzymy i psiakom i sobie.”

Pamiętajmy, warto rozważyć adopcję czworonoga, zamiast jego kupna. Kilkaset psów wciąż czeka w Krzesimowie na nowy dom!

http://krzesimow-schronisko.pl/jak-adoptowac-psa/

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/pies3.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/06/pies3-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIhotelowanie psów,psy do adopcji,Schronisko w Krzesimowie,wygrany przetarg
Członkowie Świdnickiego Stowarzyszenia Opieki nad Zwierzętami z dumą informują, że wygrali ogłoszony przez Gminę Świdnik przetarg na hotelowanie psów odłowionych w latach poprzednich z terenu tej Gminy. Oznacza to, że psy pozostaną w Krzesimowie przez następny rok. „Mamy nadzieję, że wiele z nich w ciągu nadchodzącego roku znajdzie domy. W ciągu...