IV kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu- wyniki
IV kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
SOBOTA (03.12.2016 r.)
MW SPORT I LIGA
11.30 SAWA – Creatio Biuro Rachunkowe 2:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Tomasz Kulisz (4′), 0:2 Marcin Wroński (4′), 1:2 Adam Szyndler (23′), 1:3 Paweł Fijałkowski (17 sekund przed końcem meczu), 2:3 Krzysztof Boniecki (5 sekund przed końcem meczu).
SAWA: Kamil Kądziołka (k), Piotr Bród, Tomasz Król, Patryk Dobrowolski, Krzysztof Boniecki oraz Adam Szyndler, Michał Martyna, Arkadiusz Kocot, Giuseppe Nigro (c), Paweł Machnikowski.
Creatio: Zbigniew Kawerski (k) (ż), Tomasz Kulisz (c), Paweł Fijałkowski (ż), Przemysław Kozioł, Piotr Mazur oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek, Marcin Wroński, Dariusz Zieliński.
12.00 Kozaki w Kaloszach – Pokolenie J.P.II 3:1 (2:0)
Bramki: 1:0 Adrian Majek (10′), 2:0 Robert Gruszecki (11′), 2:1 Sebastian Saczewa (16′), 3:1 Marcin Galiński (21′).
Kozaki: Michał Błach, Paweł Domonik, Marcin Galiński, Adrian Majek, Robert Gruszecki oraz Marcin Kosiński (k) (c).
Pokolenie: Łukasz Karalus, Łukasz Frąc (c), Cezary Świątkowski (ż, ż, cz), Michał Babiarz, Sebastian Saczewa oraz Tobiasz Kaciuczyk, Marcin Kryszak, Rafał Usidus, Karol Skibiński.
12.30 LS – Soft Bait Systems 2:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Sebastian Baran (3′), 0:2 Michał Młynarczyk (5′), 1:2 Mateusz Żminda (12′), 2:2 Tomasz Chlebuś (21′).
LS: Tomasz Skowronek (k), Mateusz Żminda, Paweł Kośka, Michał Trawiński, Dawid Wójcik oraz Tomasz Chlebuś (c), Paweł Chlebuś.
Soft: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik, Sebastian Baran (ż), Bartłomiej Barwiak, Michał Młynarczyk oraz Mateusz Ziętek, Dominik Jarosz, Jarosław Nowak, Kamil Baran (c), Kamil Sochalski, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.
13.00 Klastmed – NEO.NET 5:2 (5:1)
Bramki: 1:0 samobójcza (3′), 2:0 Kamil Baraniuk (3′), 3:0 Kamil Baraniuk (5′), 4:0 Kamil Baraniuk (7′), 5:0 Dariusz Kowalik (7′), 5:1 Radosław Mazur (11′), 5:2 Daniel Rajtar (14′).
Klastmed: Marcin Wasak (k), Jarosław Magryta (c), Kamil Baraniuk, Dariusz Kowalik, Piotr Kędzierski.
NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Michał Jaworski (c) (ż), Łukasz Mróz, Radosław Mazur, Daniel Rajtar oraz Jakub Dąbrowski, Tomasz Belcarz. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.
16.30 ITS – Świdnik Wysokich Lotów 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Mateusz Jarzębowski (4′), 1:1 Marek Jurczykowski (16′), 1:2 Marcin Smoczyński (19′), 2:2 Mateusz Jarzębowski (22′), 3:2 Tomasz Ścirka (46 sekund przed końcem meczu).
Na minutę przed końcem meczu Marcin Cholewa (ITS) obronił strzał Radosława Szczerby (ŚWL) z rzutu karnego.
ITS: Marcin Cholewa (k), Krystian Kędzierski (ż), Tomasz Ścirka, Adam Pawłowicz, Mateusz Jarzębowski (c) oraz Paweł Warda, Domenico Nigro.
ŚWL: Przemysław Szpura, Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (c), Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Andrzej Usidus, Marcin Smoczyński, Marcin Dmowski, Marek Jurczykowski, Maciej Michałowski, Piotr Kulczyński, Łukasz Reszka (k).
TABELA
1. LS 4 10 (3-1-0) 10:4
2. Soft Bait Systems 4 10 (3-1-0) 11:7
3. Creatio Biuro Rachunkowe 4 9 (3-0-1) 9:6
4. Kozaki w Kaloszach 4 7 (2-1-1) 7:6
5. SAWA 4 4 (1-1-2) 10:10
6. Świdnik Wysokich Lotów 4 4 (1-1-2) 5:8
7. ITS 4 4 (1-1-2) 7:16
8. NEO.NET 4 3 (1-0-3) 16:13
9. Pokolenie J.P.II 4 3 (1-0-3) 8:10
10. Klastmed 4 3 (1-0-3) 7:10
NEPTUN II LIGA
13.30 RKS Ruch – Hydrocentrum 2:6 (0:2)
Bramki: 0:1 Łukasz Różycki (4′), 0:2 Łukasz Różycki (12′), 0:3 Łukasz Różycki (13′), 1:3 Sebastian Klej (13′), 1:4 Krystian Wójcik (22′), 2:4 Rafał Kuśmierz (24′), 2:5 Łukasz Huszaluk (24′), 2:6 Konrad Cegiełka (21 sekund przed końcem meczu).
RKS: Kamil Kuśmierz, Sebastian Klej, Grzegorz Królikowski, Rafał Kuśmierz (c) (k), Piotr Zieleniewski.
Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź, Michał Harasymow , Marek Gawda, Łukasz Huszaluk, Łukasz Różycki oraz Kamil Domański, Konrad Cegiełka, Damian Ziętek, Krystian Wójcik. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.
14.00 Canarinios – Kos-Wit 1997 4:5 (2:2)
Bramki: 1:0 Arkadiusz Wronisz (5′), 1:1 Konrad Kiejda (7′), 2:1 Szymon Kobiałka (9′), 2:2 Jakub Szponar (12′), 3:2 Bartosz Pranagal (15′), 4:2 Szymon Kobiałka (18′), 4:3 Marcin Twarowski (21′), 4:4 Konrad Kiejda (23′), 4:5 Mateusz Sawicki (sekundę przed końcem meczu).
Canarinios: Bartłomiej Mazur (c) (k), Patryk Paluch, Arkadiusz Wronisz, Wojciech Liwiak, Szymon Kobiałka oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Bartosz Pranagal, Sebastian Januszek, Mariusz Dobosz.
Kos-Wit: Tomasz Kasak, Artur Sadło, Mateusz Imgront, Konrad Kiejda, Marcin Twarowski (ż) oraz Jakub Szponar, Jacek Kosierb, Krzysztof Pydyś (k), Daniel Barabasz, Mateusz Sawicki.
14.30 OSP Oleśniki – LTS MW Sport 3:2 (1:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Janiak (11′), 2:0 Krzysztof Godula (15′), 3:0 Krzysztof Nastulak (17′), 3:1 Piotr Pasternak (19′), 3:2 Hubert Rak (24′).
OSP: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Łukasz Barański, Krzysztof Nastulak, Łukasz Janiak oraz Paweł Kropornicki, Piotr Wójtowicz, Krzysztof Godula, Paweł Fidut, Łukasz Kamiński. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.
LTS: Jakub Błaszczak, Michał Skorek, Hubert Rak (c) (k), Patryk Grzebuła (ż), Patryk Mizura oraz Kamil Błaszczak, Piotr Pasternak, Arkadiusz Charytanowicz, Robert Wójcik.
Pauza: Starostwo Powiatowe.
TABELA
1. OSP Oleśniki 3 9 (3-0-0) 12:4
2. Hydrocentrum 4 9 (3-0-1) 13:10
3. LTS MW Sport 4 7 (2-1-1) 10:6
4. Kos-Wit 1997 3 4 (1-1-1) 10:10
5. Starostwo Powiatowe 3 3 (1-0-1) 5:6
6. Canarinios 4 1 (0-1-3) 8:14
7. RKS Ruch 3 1 (0-1-2) 3:11
ALL PROMOTE EXTRALIGA
15.00 SMB Team – Dywany Łuszczów 3:1 (0:0)
Bramki: 1:0 Tomasz Wnuk (15′), 1:1 Adrian Kowalski (17′), 2:1 Mateusz Kłyk (21′), 3:1 Rafał Al-Swaiti (2 sekundy przed końcem meczu).
SMB: Karol Porzak, Tomasz Rossa (c) (ż), Kamil Ostrowski, Mateusz Kłyk (ż), Tomasz Wnuk oraz Rafał Al-Swaiti, Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Łukasz Jarmuł, Damian Charmast. Kierownik drużyny: Artur Banasik.
Dywany: Kyrylo Mushtai (ż), Piotr Bednarek (ż), Jarosław Kowalik (c) (k), Jakub Bomba, Adrian Kowalski oraz Michał Kozak, Maciej Kędziora, Piotr Wójtowicz.
15.30 Dwójka-Remondis – Solidarność PZL 1:3 (1:1)
Bramki: 0:1 Paweł Szyjduk (10′), 1:1 Sebastian Kuśmirek (12′), 1:2 Tomasz Szklarz (24′), 1:3 Paweł Szyjduk (18 sekund przed końcem meczu).
Dwójka: Karol Falenta (k), Robert Haczkur, Sebastian Kuśmirek, Krystian Tuzimski, Łukasz Świdziński oraz Piotr Daszko, Michał Lachowski, Marcin Dąbrowski (ż), Marcin Hanowski (c).
Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Tomasz Sekrecki, Jacek Kochalski (c), Tomasz Szklarz oraz Rafał Pyda, Michał Skoczylas, Jakub Solarski, Paweł Szyjduk, Krzysztof Olender, Piotr Chlebuś (k).
16.00 Perła Progres Mełgiew – M-Tech 4:0 (0:0)
Bramki: 1:0 Łukasz Gołąb (13′), 2:0 Tomasz Korona (15′), 3:0 Dawid Kurkiewicz (23′), 4:0 Tomasz Korona (38 sekund przed końcem meczu).
Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Łukasz Gołąb, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona oraz Dawid Kurkiewicz, Kamil Dyzma, Mateusz Dybała, Grzegorz Cimek, Adam Gajowiak, Kamil Mosak, Rafał Porębski. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.
M-Tech: Arkadiusz Bednarski, Marcin Denis, Paweł Walczak (c) (ż), Mariusz Piłat, Łukasz Masłowski (ż) oraz Jarosław Siliwon (k).
17.00 Metalowcy – Pegimek 0:1 (0:1)
Bramka: 0:1 Mateusz Selwa (10′).
Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Maksymilian Kuś, Dariusz Komarzeniec (ż), Michał Gołąb (c), Mateusz Wilk (ż) oraz Marek Kołodziejczyk, Jarosław Komarzeniec.
Pegimek: Kamil Frant, Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Łukasz Różycki, Adrian Kalita (ż) oraz Konrad Maziarczyk, Mateusz Kozłowski (c), Jakub Czarnecki, Daniel Wójcik. Kierownik drużyny: Robert Selwa.
Mecz: Antique – TKKF Świt przełożony na niedzielę 11 grudnia br.
TABELA
1. Solidarność PZL Świdnik 4 12 (4-0-0) 17:4
2. SMB Team 4 12 (4-0-0) 9:2
3. Metalowcy 4 7 (2-1-1) 7:5
4. Pegimek 4 6 (2-0-2) 10:10
5. Perła Progres Mełgiew 4 4 (1-1-2) 7:5
6. Antique 3 4 (1-1-1) 8:8
7. TKKF Świt 3 2 (0-2-1) 4:5
8. Dywany Łuszczów 4 2 (0-2-2) 4:10
9. Dwójka-Remondis 4 2 (0-2-2) 5:13
10. M-Tech 4 1 (0-1-3) 3:12
OLIMP LIGA OLDBOJÓW
17.30 SAWA – Misztal Meble 1:5 (0:1)
Bramki: 0:1 Paweł Rodak (7′), 0:2 Mariusz Wiśniewski (14′), 0:3 Mariusz Wiśniewski (17′), 0:4 Andrzej Kalita (19′), 1:4 Bartłomiej Kagankiewicz (20′), 1:5 Mariusz Wiśniewski (21′).
SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot, Grzegorz Okoń, Bartłomiej Kagankiewicz (c) (ż), Paweł Piotrowski (k) oraz Domenico Nigro, Paweł Walczak.
Misztal: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Tomasz Rossa, Arkadiusz Bzowski, Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita (c), Robert Nowak, Andrzej Drob, Mirosław Misztal. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.
18.00 Perła Progres Mełgiew – Neptun 5:2 (0:1)
Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (5′), 1:1 Rafał Dybała (14′), 2:1 Rafał Dybała (16′-rzut karny), 3:1 Tomasz Korona (18′), 4:1 Tomasz Korona (22′), 4:2 Robert Mirosław (15 sekund przed końcem meczu), 5:2 Tomasz Korona (0,03 sekundy przed końcem meczu).
Perła: Marcin Błaszczak, Sebastian Gołąb (k), Sławomir Śliwa, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona (ż) oraz Artur Derkacz, Grzegorz Bielecki, Marcin Wojda.
Neptun: Mirosław Ciesielka (c) (k) (ż), Paweł Machnikowski, Jacek Kochalski, Robert Mirosław, Karol Wróbel oraz Piotr Sadowski (ż, ż, cz), Dariusz Konopka, Arkadiusz Ciesielka.
18.30 Policja – Antique Old Stars 3:0 (1:0)
Bramki: 1:0 Daniel Pyda (9′), 2:0 Piotr Guz (15′), 3:0 Adam Osek (36 sekund przed końcem meczu).
Policja: Ireneusz Sajecki, Daniel Pyda, Dariusz Kowalik (k), Radosław Woś, Piotr Guz (c) oraz Jacek Gozdek, Adam Osek (ż).
Antique: Tomasz Świątek, Jakub Solarski, Piotr Kochalski, Jarosław Siliwon, Robert Haczkur oraz Krzysztof Chilimoniuk, Piotr Chlebuś, Mirosław Sobiesiak (c) (k), Jacek Kosierb.
TABELA
1. Misztal Meble 4 12 (4-0-0) 18:6
2. Perła Progres Mełgiew 4 9 (3-0-1) 17:7
3. Neptun 3 3 (1-0-2) 10:10
4. Antique Old Stars 3 3 (1-0-2) 2:8
5. Policja 4 3 (1-0-3) 4:11
6. SAWA 4 3 (1-0-3) 5:14
W najbliższą niedzielę 11 grudnia br. zostaną rozegrane mecze V kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt odbywają się w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Świdniku.