Za kradzież roweru odpowie przed Sądem 39-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci udowodnili mu dokonanie kradzieży jednośladu z terenu jednej z posesji na terenie Świdnika. Rower został odzyskany a sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W minioną środę świdnicka Policja powiadomiona została przez mieszkańca Świdnika o kradzieży na jego szkodę roweru wartości około 1000 zł. Sprawca wykorzystał fakt pozostawienia roweru na posesji bez dodatkowego zabezpieczenia. W toku podjętych w powyższej sprawie czynności świdniccy kryminalni ustalili, że sprawcą kradzieży jest 39-latek ze Świdnika. Mężczyzna przyznał się do zarzucanego mu przestępstwa, a skradziony rower został przez policjantów odzyskany i wróci do właściciela.

Teraz sprawca kradzieży odpowie przed Sądem. Zgodnie z obowiązującym prawem za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

KPP Świdnik

Zapisz

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/68-97395-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/68-97395-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP Świdnik,kradzież roweru
Za kradzież roweru odpowie przed Sądem 39-letni mieszkaniec Świdnika. Policjanci udowodnili mu dokonanie kradzieży jednośladu z terenu jednej z posesji na terenie Świdnika. Rower został odzyskany a sprawcy grozi do 5 lat pozbawienia wolności. W minioną środę świdnicka Policja powiadomiona została przez mieszkańca Świdnika o kradzieży na jego szkodę roweru...