Oskara znamy od dawna. To dzielny młody człowiek, który na co dzień zmaga się z ciężką chorobą. To właśnie dla niego Kamil Misztal przejechał tysiąc kilometrów w protezie na rowerze. Wszystko po to, by spełnić jego największe marzenie!

Oskar jest chłopcem z dziecięcym porażeniem mózgowym pod postacią obustronnego niedowładu kurczowego i wzmożonym napięciem kończyn dolnych. Marzeniem Oskara jest móc samodzielnie chodzić.

Ostatnio Oskar przeszedł zabieg fibrotomii polegający na nacinaniu mięśni i skóry w miejscach, w których występują bolesne przykurcze. Po zabiegu Oskar poprawił umiejętność raczkowania, a nawet zaczął stawiać pierwsze kroki trzymając za ręce osoby trzecie. Efekt uzyskiwany jest ogromnym wysiłkiem dla Oskara, ale chęć chodzenia motywuje go tak bardzo, że ćwiczy chętnie, a uśmiech nie schodzi z jego twarzy.

Pragniemy pozyskać dla Oskara środki, które zapewnią mu ROCZNĄ rehabilitację, ponieważ tylko profesjonalna i nieprzerwana rehabilitacja daje nadzieję na realizację jego  „nieZWYKŁEGO marzenia”. Celem zbiórki jest pozyskanie kwoty 8 000 zł. Na ten moment brakuje jeszcze 7 100 zł, a do końca zbiórki zostało 22 dni.

Jak możemy pomóc:

1) poprzez stronę PoProstuPomagam.pl, na której prowadzona jest zbiórka „nieZWYKŁE marzenie”.

2) lub przekazując darowiznę na rzecz Oskara bezpośrednio na konto Fundacji:

Fundacja Po prostu Pomagam
Zawadówka 44A, Rejowiec 22-360
numer konta 47 2030 0045 1110 0000 0409 3920
z dopiskiem: Leczenie Oskara

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/ftgd.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/ftgd-300x254.jpgredAKTUALNOŚCIdziecięce porażenie mózgowe,Oskar,pomoc dla Oskara,środki na rehabilitację
Oskara znamy od dawna. To dzielny młody człowiek, który na co dzień zmaga się z ciężką chorobą. To właśnie dla niego Kamil Misztal przejechał tysiąc kilometrów w protezie na rowerze. Wszystko po to, by spełnić jego największe marzenie! Oskar jest chłopcem z dziecięcym porażeniem mózgowym pod postacią obustronnego niedowładu kurczowego...