areszt22Do Sądu Rodzinnego i Nieletnich trafi sprawa zakłócenia ładu i porządku publicznego przez 15-letniego mieszkańca Świdnika. Młodzieniec wczoraj chcąc się popisać przy kolegach poprzewracał publiczne „toj toje”.

Wczoraj, tuż po godz. 19:00 świdniccy policjanci udali się na Plac Konstytucji 3 Maja, gdzie według zgłoszenia zostały przewrócone dwie publiczne toalety. Jako sprawcy zdarzenia została wskazana grupa młodych osób, która przed przybyciem na miejsce policjantów oddaliła się w głąb pobliskiego osiedla. Policjanci udali się za nimi. W piwnicy jednego z bloków zastali siedem osób. Początkowo młodzież, twierdziła, że oni cały czas siedzieli w piwnicy. W trakcie ich rozpytania głos zabrał 15-letni mieszkaniec Świdnika. Młodzieniec przyznał się, że to on przewrócił „toj toje”. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że chciał się popisać przed kolegami. Następnie młodzież po wylegitymowaniu opuściła piwnicę. 15-latek wraz z kolegami udał się na plac i ustawił toalety.

Teraz o zachowaniu młodzieńca zostanie powiadomiony Sąd Rodzinny i Nieletnich, który zdecyduje o ewentualnych konsekwencjach za spowodowane przez niego zakłócenie ładu i porządku publicznego.

KPP w Świdniku

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/areszt22-1024x771.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/areszt22-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKPP w Świdniku,przewracał toj toje,Sąd Rodzinny i Nieletnich
Do Sądu Rodzinnego i Nieletnich trafi sprawa zakłócenia ładu i porządku publicznego przez 15-letniego mieszkańca Świdnika. Młodzieniec wczoraj chcąc się popisać przy kolegach poprzewracał publiczne „toj toje”. Wczoraj, tuż po godz. 19:00 świdniccy policjanci udali się na Plac Konstytucji 3 Maja, gdzie według zgłoszenia zostały przewrócone dwie publiczne toalety. Jako...