POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU

 VI KOLEJKA

SOBOTA (17.12.2016 r.)

 

 

Na zdjęciu: drużyna Klastmed po zwycięskim meczu 5:0 nad Creatio Biuro Rachunkowe.

 

MW SPORT I LIGA

10.30 Kozaki w Kaloszach – NEO.NET 1:5 (1:2)

Bramki: 0:1 Radosław Mazur (2′), 1:1 Robert Gruszecki (5′), 1:2 samobójcza (12′), 1:3 Arkadiusz Herbik (19′), 1:4 Łukasz Mróz (21′), 1:5 Radosław Mazur (23′).

Kozaki: Piotr Błach, Marcin Galiński, Marcin Macuk (ż), Robert Gruszecki, Kamil Bartyzel oraz Łukasz Kozieł, Marcin Kosiński (c) (k).

NEO.NET: Rafał Rzeczycki (ż), Łukasz Mróz, Michał Jaworski (c), Radosław Mazur (ż), Tomasz Belcarz oraz Tomasz Sapuła, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski. 

11.00 Klastmed – Creatio Biuro Rachunkowe 5:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Maciej Dąbrowski (4′), 2:0 Maciej Dąbrowski (12′), 3:0 Maciej Dąbrowski (18′), 4:0 Piotr Kędzierski (19′), 5:0 Jarosław Magryta (24′).

Klastmed: Marcin Wasak (k), Jarosław Magryta (c), Maciej Dąbrowskiego, Piotr Kędzierski. 

Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Paweł Fijałkowski, Tomasz Kulisz (c), Piotr Mazur, Michał Nurzyński oraz Marcin Wroński, Dariusz Zieliński, Mateusz Waszczak.

11.30 ITS – SAWA 1:7 (1:3)

Bramki: 0:1 Krzysztof Boniecki (3′), 0:2 Michał Martyna (5′), 1:2 Mateusz Jarzębowski (8′), 1:3 Kamil Kądziołka (10′), 1:4 Krzysztof Boniecki (15′), 1:5 Michał Martyna (23′), 1:6 Michał Martyna (24′), 1:7 Michał Martyna (33 sekundy przed końcem meczu).

ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c) (ż, ż, cz), Tomasz Ścirka, Kamil Sarzyński, Krystian Kędzierski oraz Arkadiusz Ścirka, Adam Pawłowicz, Paweł Cybul, Paweł Warda, Domenico Nigro. 

SAWA: Wojciech Lesicki, Paweł Machnikowski, Mateusz Warda (ż), Krzysztof Boniecki (c), Michał Martyna oraz Kamil Kądziołka (k), Paweł Łyjak. 

15.00 LS – Świdnik Wysokich Lotów 3:1 (2:1)

Bramki: 0:1 Radosław Szczerba (4′), 1:1 Mateusz Żminda (7′), 2:1 Dawid Wójcik (10′), 3:1 Dawid Wójcik (4 sekundy przed końcem meczu).

LS: Tomasz Skowronek (k), Paweł Kośka, Mateusz Żminda (ż), Michał Trawiński, Dawid Wójcik oraz Artur Harasim, Tomasz Chlebuś (c), Robert Nowak, Marcin Pastusiak.

Świdnik WL: Paweł Kwiatkowski, Radosław Szczerba (k) (c), Marcin Smoczyński, Tomasz Filipiuk, Grzegorz Wituch oraz Marcin Dmowski, Wojciech Stefański, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński, Maciej Michałowski, Marek Jurczykowski. 

16.30 Soft Bait Systems – Pokolenie J.P.II 2:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Andrzej Adamiak (12′), 2:0 Andrzej Adamiak (21′).

Soft: Radosław Kocot, Daniel Leszczyński, Sebastian Baran (c), Andrzej Adamiak, Damian Jarosz oraz Kamil Baran, Dominik Jarosz, Jarosław Nowak, Kamil Sochalski. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.

Pokolenie: Łukasz Karalus (c), Daniel Pyda (k), Michał Babiarz, Weronika Fabian, Łukasz Michalczuk oraz Rafał Bartoszuk, Tobiasz Kaciuczyk, Marek Pastusiak, Karol Skibiński. 

TABELA

1. Soft Bait Systems             6  16  (5-1-0)  21:8

2. LS                                   6  13  (4-1-1)  15:12

3. SAWA                             6  10  (3-1-2)  18:11

4. NEO.NET                         6    9  (3-0-3)  28:16

5. Klastmed                         6    9  (3-0-3)  15:10

6. Creatio Biuro Rachunkowe 6    9  (3-0-3)  11:14

7. Kozaki w Kaloszach          6    7  (2-1-3)    9:19

8. ITS                                   6    7  (2-1-3)  11:25

9. Świdnik Wysokich Lotów   6    4  (1-1-4)    6:14

10. Pokolenie J.P.II               6    3  (1-0-5)    8:13

NEPTUN II LIGA

12.00 OSP Oleśniki – Starostwo Powiatowe 6:3 (2:2)

Bramki: 0:1 Janusz Jędrych (1′), 0:2 Michał Bujnik (5′), 1:2 Łukasz Barański (9′), 2:2 Łukasz Barański (9′), 2:3 samobójcza (12′), 3:3 Łukasz Janiak (14′), 4:3 Łukasz Janiak (15′), 5:3 Łukasz Barański (22′), 6:3 Łukasz Barański (24′).

Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Paweł Fidut, Krzysztof Nastulak, Łukasz Barański, Łukasz Janiak oraz Piotr Wójtowicz, Krzysztof Godula, Kamil Kluch, Patryk Przebierowski, Mateusz Idzik. Kierownik drużyny: Wojciech Mrugała.

Starostwo: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Konrad Podstawka, Wojciech Świątek, Michał Sitkowski oraz Paweł Portka, Mateusz Romak (c) (k), Michał Bujnik, Jakub Wilkołazki. 

12.30 RKS Ruch – Kos-Wit 1997 0:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Jakub Szponar (8′), 0:2 Daniel Barabasz (14′), 0:3 Konrad Kiejda (17′), 0:4 Radosław Koniec (19′), 0:5 Daniel Barabasz (21′).

RKS: Grzegorz Czukiewski (ż), Paweł Ziemba (c) (k), Piotr Zieleniewski, Rafał Kuśmierz, Krzysztof Szwed oraz Sebastian Klej, Tomasz Ziemba, Grzegorz Królikowski. 

Kos-Wit: Tomasz Kasak (c) (k), Marcin Twarowski (ż, ż, cz), Artur Sadło, Konrad Kiejda, Dorel Rudenko oraz Daniel Barabasz, Mateusz Sawicki, Radosław Koniec, Jakub Szponar, Jacek Kosierb. 

13.00 Hydrocentrum – LTS MW Sport 2:6 (1:0)

Bramki: 1:0 Marek Gawda (10′), 1:1 Piotr Pasternak (15′), 1:2 Piotr Pasternak (16′), 1:3 Hubert Rak (18′), 1:4 Adrian Duda (19′), 1:5 Piotr Pasternak (22′), 2:5 Dariusz Woliński (23′), 2:6 Hubert Rak (35 sekund przed końcem meczu).

Hydrocentrum: Damian Ziętek, Marek Gawda, Dariusz Woliński (c), Krystian Wójcik, Łukasz Różycki. Kierownik drużyny: Marcin Gałązka.

LTS: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (c) (k), Michał Skorek, Adrian Duda, Piotr Pasternak oraz Robert Wójcik, Sebastian Samborski, Arkadiusz Charytanowicz, Kamil Błaszczak (ż), Patryk Mizura.

Pauza: Canarinios

TABELA

1. OSP Oleśniki                    5  13  (4-1-0)  22:11

2. LTS MW Sport                  6  13  (4-1-1)  23:8

3. Hydrocentrum                   5    9  (3-0-2)  15:16

4. Kos-Wit 1997                    5    8  (2-2-1)  19:14

5. Canarinios                         5    4  (1-1-3)  10:15

6. Starostwo Powiatowe         5    3  (1-0-3)    9:14

7. RKS Ruch                         5    1  (0-1-4)    3:23

ALL PROMOTE EXTRALIGA

13.30 TKKF Świt – M-Tech 2:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Karol Kowalski (3′), 2:0 Jakub Bień (21′), 2:1 Piotr Skiba (24′), 2:2 Marcin Denis (30 sekund przed końcem meczu), 2:3 Łukasz Masłowski (13 sekund przed końcem meczu).

Świt: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Piotr Filutowski, Grzegorz Mazur (c), Jakub Grzesiak oraz Jan Grzesiak, Damian Wołodko, Jakub Bień. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.

M-Tech: Arkadiusz Bednarski, Mariusz Gumulski, Daniel Dudek, Marcin Denis, Piotr Skiba oraz Paweł Walczak (c), Jarosław Siliwon (k), Mariusz Piłat, Krzysztof Radczuk, Łukasz Masłowski. 

14.00 Perła Progres Mełgiew – Pegimek 2:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (16′), 1:1 Michał Hajkowski (18′), 2:1 Łukasz Gołąb (18 sekund przed końcem meczu), 2:2 Adrian Kalita (w ostatniej sekundzie meczu).

Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski (ż), Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Dawid Kurkiewicz oraz Rafał Porębski. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb. 

Pegimek: Sebastian Pietroń, Jakub Czarnecki, Mateusz Selwa, Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita oraz Konrad Maziarczyk, Dominik Szponar, Daniel Wójcik. Kierownik drużyny: Robert Selwa.

14.30 Antique – Dywany Łuszczów 2:5 (1:3)

Bramki: 0:1Jakub Bomba (2′), 0:2 Jarosław Kowalik (7′), 0:3 Adam Słowik (10′), 1:3 Michał Romanowski (11′), 2:3 Marcin Kubicki (17′), 2:4 Adam Słowik (19′), 2:5 Mariusz Skorek (22′).

Antique: Maciej Łukawski (c), Marcin Bijas (k) (ż), Michał Romanowski (ż, ż, cz), Krystian Joć, Marcin Kubicki oraz Łukasz Skroban, Krzysztof Chilimoniuk. 

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Piotr Wójtowicz, Adam Słowik, Łukasz Kowalik oraz Jarosław Kowalik (c) (k), Maciej Kędziora, Mariusz Skorek. 

15.30 SMB Team – Dwójka-Remondis 4:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Rafał Al-Swaiti (4′), 2:0 Mateusz Kłyk (16′), 3:0 Tomasz Wnuk (19′), 3:1 Marcin Hanowski (24′), 3:2 Sebastian Kuśmirek (24′), 4:2 Michał Rycerz (19 sekund przed końcem meczu).

SMB: Karol Porzak, Tomasz Rossa (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Jarmuł, Mateusz Kłyk oraz Rafał Al-Swaiti, Tomasz Wnuk, Michał Rycerz. Kierownik drużyny: Artur Banasik.

Dwójka: Piotr Daszko, Sebastian Kuśmirek, Marcin Hanowski (c) (k), Łukasz Świdziński, Krystian Tuzimski oraz Łukasz Gąbka. 

Mecz: Metalowcy – Solidarność PZL przełożony na 14 stycznia 2017 r.

TABELA

1. SMB Team                       6  16  (5-1-0)  15:6

2. Solidarność PZL Świdnik   5  13  (4-1-0)  19:6

3. Metalowcy                        5  10  (3-1-1)    9:6

4. Perła Progres Mełgiew       6    8  (2-2-2)  11:7

5. Pegimek                           6    7  (2-1-3)  12:13

6. Antique                             6    7  (2-1-3)  11:15

7. M-Tech                             6    7  (2-1-3)    7:14

8. TKKF Świt                        6    5  (1-2-3)    8:10

9. Dywany Łuszczów             6    5  (1-2-3)  10:14

10. Dwójka-Remondis            6    2  (0-2-4)    7:18

MECZ ZALEGŁY – OLIMP LIGA OLDBOJÓW

16.00 Neptun – Antique Old Stars 2:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Ireneusz Ziętek (8′), 1:1 Robert Mirosław (12′), 2:1 Karol Wróbel (5 sekund przed końcem meczu).

W 21 minucie strzał Roberta Mirosława (N) z rzutu karnego obronił Piotr Zwierzański (A).

Neptun: Mirosław Ciesielka (c) (k) (ż), Paweł Machnikowski (ż, ż, cz), Karol Wróbel, Jacek Kochalski, Robert Mirosław oraz Dariusz Konopka, Piotr Sadowski, Dariusz Walczak, Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka.

Antique: Piotr Zwierzański, Mariusz Gumulski, Krzysztof Chilimoniuk, Ireneusz Ziętek (ż), Jakub Solarski (k) (c) oraz Jacek Kosierb, Mirosław Sobiesiak, Jarosław Siliwon.   

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

17.00 Misztal Meble – Perła Progres Mełgiew 2:4 (0:2)

Bramki: 0:1 Sebastian Gołąb (5′), 0:2 Sebastian Gołąb (11′), 0:3 Tomasz Korona (16′), 1:3 Artur Harasim (19′), 1:4 Tomasz Korona (21′), 2:4 Mirosław Kalita (29 sekund przed końcem meczu).

TABELA

1. Perła Progres Mełgiew        6  15  (5-0-1)  26:11

2. Misztal Meble                    6  12  (4-0-2)  23:15

3. Neptun                              5    9  (3-0-2)  14:11

4. Policja                              5    6  (2-0-3)    9:14

5. Antique Old Stars              5    3  (1-0-4)    5:15

6. SAWA                              5    3  (1-0-4)    5:16

Mecz: Antique Old Stars – Neptun przełożony na inny termin.

Mecz: SAWA – Policja przełożony na 8 stycznia 2017 r.

Zapisz

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/7bbdd8717291eca99fa863ac9b8e5d68.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/7bbdd8717291eca99fa863ac9b8e5d68-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTOgnisko TKKF Świt Świdnik,Powiatowa Amatorska Liga Futsalu,Starostwo Powiatowe w Świdniku,VI kolejka wyniki
POWIATOWA AMATORSKA LIGA FUTSALU  VI KOLEJKA SOBOTA (17.12.2016 r.)     Na zdjęciu: drużyna Klastmed po zwycięskim meczu 5:0 nad Creatio Biuro Rachunkowe.   MW SPORT I LIGA 10.30 Kozaki w Kaloszach – NEO.NET 1:5 (1:2) Bramki: 0:1 Radosław Mazur (2'), 1:1 Robert Gruszecki (5'), 1:2 samobójcza (12'), 1:3 Arkadiusz Herbik (19'), 1:4 Łukasz Mróz (21'), 1:5 Radosław Mazur (23'). Kozaki: Piotr Błach, Marcin Galiński, Marcin Macuk (ż), Robert Gruszecki, Kamil Bartyzel oraz Łukasz...