dsc_0242Znamy wyniki meczów V kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane są przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt.

NIEDZIELA (11.12.2016 r.)

 

 

NEPTUN II LIGA

10.30 LTS MW Sport – RKS Ruch 7:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Sebastian Samborski (7′), 2:0 Piotr Pasternak (8′), 3:0 Michał Skorek (13′), 4:0 Adrian Duda (17′), 5:0 Piotr Pasternak (23′), 6:0 Hubert Rak (38 sekund przed końcem meczu), 7:0 Piotr Pasternak (11 sekund przed końcem meczu).

LTS: Jakub Błaszczak, Michał Skorek, Hubert Rak (k) (c), Adrian Duda, Robert Wójcik oraz Patryk Grzebuła, Piotr Pasternak, Kamil Błaszczak, Sebastian Samborski, Patryk Mizura, Arkadiusz Charytanowicz. 

RKS: Kamil Kuśmierz, Paweł Ziemba (k) (c), Michał Przerada, Rafał Kuśmierz, Grzegorz Królikowski oraz Tomasz Ziemba, Piotr Zieleniewski, Sebastian Klej. 

11.00 Kos-Wit 1997 – OSP Oleśniki 4:4 (1:1)

Bramki: 1:0 Daniel Barabasz (12′), 1:1 Łukasz Barański (12′), 1:2 Łukasz Barański (16′), 2:2 Konrad Kiejda (21′), 2:3 Łukasz Barański (24′), 2:4 Łukasz Barański (50 sekund przed końcem meczu), 3:4 Daniel Barabasz (41 sekund przed końcem meczu), 4:4 Mateusz Imgront (19 sekund przed końcem meczu).

Kos-Wit: Tomasz Kasak (c) (k), Konrad Kiejda, Jakub Szponar, Dorel Rudenko oraz Mateusz Imgront, Artur Sadło, Marcin Siwek, Daniel Barabasz, Mateusz Sawicki, Jacek Kosierb, Marcin Twarowski.

OSP: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Łukasz Janiak, Krzysztof Nastulak, Paweł Fidut oraz Krzysztof Godula, Łukasz Barański, Łukasz Kamiński, Paweł Kropornicki, Piotr Wójtowicz. 

11.30 Starostwo Powiatowe – Canarinios 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Janusz Jędrych (5′), 1:1 Szymon Kobiałka (16′), 1:2 Szymon Kobiałka (18 sekund przed końcem meczu).

W 22 minucie strzał Szymona Kobiałki (C) z przedłużonego rzutu karnego obronił Karol Grodzki (S).

Starostwo: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Konrad Podstawka (ż), Michał Bujnik (k), Michał Sitkowski (ż) oraz Mateusz Leśniak (c), Wojciech Świątek (ż), Mateusz Romak. 

Canarinios: Bartłomiej Mazur (k) (c), Mateusz Borowiec, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal, Szymon Kobiałka oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz, Mariusz Dobosz. 

Pauza: Hydrocentrum

TABELA

1. OSP Oleśniki                    4  10  (3-1-0)  16:8

2. LTS MW Sport                  5  10  (3-1-1)  17:6

3. Hydrocentrum                   4    9  (3-0-1)  13:10

4. Kos-Wit 1997                    4    5  (1-2-1)  14:14

5. Canarinios                         5    4  (1-1-3)  10:15

6. Starostwo Powiatowe         4    3  (1-0-2)    6:8

7. RKS Ruch                         4    1  (0-1-3)    3:18

MW SPORT I LIGA

12.00 NEO.NET – LS 7:2 (3:2)

Bramki: 1:0 Radosław Mazur (2′), 1:1 Robert Nowak (8′), 2:1 Radosław Mazur (10′), 3:1 Daniel Rajtar (10′), 3:2 Marcin Pastusiak (12′), 4:2 Radosław Mazur (22′), 5:2 Tomasz Sapuła (24′), 6:2 Radosław Mazur (24′), 7:2 Arkadiusz Herbik (33 sekundy przed końcem meczu).

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Daniel Rajtar, Łukasz Mróz (c), Radosław Mazur (ż), Tomasz Belcarz oraz Arkadiusz Herbik, Tomasz Sapuła. Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim (ż), Robert Nowak, Mateusz Dejnek, Tomasz Chlebuś (c) oraz Marcin Pastusiak, Paweł Chlebuś. 

12.30 SAWA – Pokolenie J.P.II 1:0 (0:0)

Bramka: 1:0 Krzysztof Boniecki (19′).

SAWA: Wojciech Lesicki, Mateusz Warda, Paweł Machnikowski (ż), Adam Szyndler, Krzysztof Boniecki (c) oraz Arkadiusz Kocot, Paweł Łyjak (ż), Michał Martyna. Kierownik drużyny: Giuseppe Nigro.

Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Łukasz Frąc (k) (c), Michał Babiarz, Weronika Fabian, Łukasz Michalczuk oraz Karol Skibiński, Marcin Kryszak, Tobiasz Kaciuczyk, Łukasz Karalus. 

13.00 Creatio Biuro Rachunkowe – ITS 2:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Ścirka (10′), 0:2 Mateusz Jarzębowski (18′), 1:2 Przemysław Kozioł (23′), 1:3 Arkadiusz Ścirka (53 sekundy przed końcem meczu), 2:3 Mateusz Wawszczak (5 sekund przed końcem meczu).

Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Paweł Fijałkowski, Marcin Wroński, Przemysław Kozioł (cz) oraz Radosław Kiljanek, Mateusz Wawszczak. 

ITS: Marcin Cholewa, Mateusz Jarzębowski (c) (ż), Krystian Kędzierski, Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Paweł Warda, Arkadiusz Ścirka. Kierownik drużyny: Leszek Śmiałkowski.

13.30 Świdnik Wysokich Lotów – Klastmed 0:3 (0:0)

Bramki: 0:1 Rafał Muzyka (15′), 0:2 Rafał Muzyka (18′), 0:3 Mateusz Rosół (24′).

ŚWL: Paweł Kwiatkowski, Piotr Kulczyński, Marcin Dmowski (ż), Grzegorz Wituch, Tomasz Filipiuk oraz Łukasz Reszka (k) (c).

Klastmed: Marcin Wasak (k), Jarosław Magryta (c), Piotr Kędzierski, Rafał Muzyka, Dariusz Kowalik oraz Maciej Dąbrowski, Krystian Kowalczyk, Mateusz Rosół. 

14.00 Soft Bait Systems – Kozaki w Kaloszach 8:1 (3:0)

Bramki: 1:0 Sebastian Baran (1′), 2:0 Bartłomiej Barwiak (4′), 3:0 Damian Jarosz (6′), 4:0 Damian Jarosz (13′), 5:0 Kamil Sochalski (17′), 6:0 Bartłomiej Barwiak (19′), 6:1 Robert Gruszecki (24′), 7:1 Bartłomiej Barwiak (39 sekund przed końcem meczu), 8:1 Damian Jarosz (16 sekund przed końcem meczu).

Soft: Radosław Kocot, Krzysztof Wójcik (ż), Sebastian Baran (c), Andrzej Adamiak, Bartłomiej Barwiak (ż) oraz Kamil Baran, Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Damian Jarosz, Jarosław Nowak. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak. 

Kozaki: Piotr Błach, Przemysław Mącik, Robert Gruszecki (c), Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński oraz Kamil Bartyzel, Marcin Maluk.

TABELA

1. Soft Bait Systems             5  13  (4-1-0)  19:8

2. LS                                   5  10  (3-1-1)  12:11

3. Creatio Biuro Rachunkowe 5    9  (3-0-2)  11:9

4. SAWA                             5    7  (2-1-2)  11:10

5. Kozaki w Kaloszach          5    7  (2-1-2)    8:14

6. ITS                                   5    7  (2-1-2)  10:18

7. NEO.NET                         5    6  (2-0-3)  23:15

8. Klastmed                         5    6  (2-0-3)  10:10

9. Świdnik Wysokich Lotów   5    4  (1-1-3)    5:11

10. Pokolenie J.P.II               5    3  (1-0-4)    8:11

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

14.30 Antique Old Stars – Perła Progres Mełgiew 2:5 (1:1)

Bramki: 1:0 Jakub Solarski (6′), 1:1 Tomasz Korona (10′), 1:2 Tomasz Korona (13′), 1:3 Tomasz Korona (15′), 1:4 Tomasz Korona (20′), 2:4 Krzysztof Chilimoniuk (50 sekund przed końcem meczu), 2:5 Rafał Dybała (sekundę przed końcem meczu).

Antique: Mirosław Sobiesiak (k) (c), Mariusz Gumulski, Piotr Kochalski, Robert Haczkur, Krzysztof Chilimoniuk oraz Jacek Kosierb, Jarosław Siliwon, Jakub Solarski.

Perła: Marcin Błaszczak, Sławomir Śliwa, Rafał Dybała (c), Sebastian Gołąb (k), Tomasz Korona oraz Andrzej Spodar, Rafał Derkacz. 

15.00 Misztal Meble – Policja 3:5 (0:1)

Bramki: 0:1 Dariusz Kowalik (5′), 1:1 Paweł Rodak (13′), 1:2 Artur Szot (17′-rzut karny), 2:2 Mirosław Kalita (19′), 2:3 Radosław Woś (21′), 2:4 Radosław Woś (22′), 3:4 Artur Harasim (24′), 3:5 Adam Osek (32 sekundy przed końcem meczu).

Misztal: Krzysztof Szumigaj (ż), Mariusz Wiśniewski, Artur Harasim, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Andrzej Kalita, Robert Nowak, Marcin Pastusiak, Arkadiusz Bzowski. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.

Policja: Ireneusz Sajecki, Radosław Woś, Artur Szot, Ludwik Kawalec, Adam Osek oraz Dariusz Kowalik (k), Jacek Gozdek, Piotr Guz (c). 

15.30 Neptun – SAWA 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Jacek Kochalski (21′), 2:0 Piotr Sadowski (47 sekund przed końcem meczu).

Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski, Jacek Kochalski, Karol Wróbel oraz Mariusz Domagalski, Dariusz Konopka, Dariusz Walczak. 

SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot (ż, ż, cz), Grzegorz Maluga, Salvatore Nigro (c), Paweł Piotrowski oraz Giuseppe Nigro (k).

TABELA

1. Misztal Meble                    5  12  (4-0-1)  21:11

2. Perła Progres Mełgiew        5  12  (4-0-1)  22:9

3. Neptun                              4    6  (2-0-2)  12:10

4. Policja                              5    6  (2-0-3)    9:14

5. Antique Old Stars              4    3  (1-0-3)    4:13

6. SAWA                              5    3  (1-0-4)    5:16

ALL PROMOTE EXTRALIGA

16.00 TKKF Świt – Perła Progres Mełgiew 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Tomasz Korona (14′), 0:2 Michał Hajkowski (10 sekund przed końcem meczu).

TKKF: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Damian Wołodko, Grzegorz Mazur (c), Jakub Grzesiak oraz Piotr Filutowski, Jan Grzesiak, Jakub Bień, Dawid Muzyka. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.

Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Łukasz Gołąb, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona oraz Grzegorz Cimek, Sebastian Gołąb (k), Kamil Mosak, Dawid Kurkiewicz.

16.30 Dwójka-Remondis – M-Tech 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Mariusz Piłat (19′).

Dwójka: Tomasz Świć (ż), Robert Haczkur, Piotr Daszko (k), Łukasz Świdziński, Marcin Hanowski (c) oraz Sebastian Kuśmirek, Łukasz Rzepecki, Paweł Koziołkiewicz, Łukasz Gąbka. 

M-Tech: Arkadiusz Bednarski, Paweł Walczak (c), Marcin Denis, Daniel Dudek, Łukasz Masłowski oraz Mariusz Gumulski, Krzysztof Radczuk, Mariusz Piłat, Jarosław Siliwon (k). 

17.00 Solidarność PZL – SMB Team 2:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Mateusz Kłyk (23′), 0:2 Michał Rycerz (37 sekund przed końcem meczu), 1:2 Tomasz Szklarz (28 sekund przed końcem meczu), 2:2 Rafał Pyda (17 sekund przed końcem meczu z przedłużonego rzutu karnego).

13 sekund przed końcem meczu Rafał Pyda (S) z przedłużonego rzutu karnego trafił w poprzeczkę.

Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Rafał Pyda, Jacek Kochalski (c) (ż), Tomasz Szklarz oraz Krzysztof Olender, Michał Skoczylas, Jakub Solarski, Paweł Szyjduk, Piotr Chlebuś (k). 

SMB: Karol Porzak, Tomasz Wnuk (c), Rafał Al-Swaiti, Kamil Ostrowski, Mateusz Kłyk oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Łukasz Jarmuł, Michal Rycerz. Kierownik drużyny: Artur Banasik.

18.00 Dywany Łuszczów – Metalowcy 1:2 (1:1)

Bramki: 1:0 Sebastian Witkowski (5′), 1:1 Jakub Szczuka (10′), 1:2 Paweł Kasak (14′).

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Adrian Kowalski, Piotr Bednarek, Sebastian Witkowski oraz Jarosław Kowalik (k), Michał Kozak (ż), Łukasz Kowalik.

Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Kasak (c), Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Marek Kołodziejczyk, Maciej Wilk, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec, Maksymilian Kuś (ż), Jarosław Komarzeniec. 

18.30 Pegimek – Antique 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Krzysztof Chilimoniuk (23′).

Pegimek: Kamil Frant, Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Adrian Kalita, Łukasz Różycki (ż) oraz Konrad Maziarczyk, Daniel Wójcik, Mateusz Kozłowski (c), Jakub Czarnecki. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

Antique: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Marcin Kubicki, Mateusz Szczerba oraz Marcin Szyjduk, Krzysztof Chilimoniuk, Łukasz Miącz, Mirosław Sobiesiak (k) (c).  

MECZ ZALEGŁY 

17.30 Antique – TKKF Świt 0:2 (0:0)

Bramki: 0:1 Piotr Filutowski (14′), 0:2 Damian Wołodko (20′).

Antique: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Marcin Kubicki, Marcin Szyjduk (c) oraz Mateusz Szczerba, Krzysztof Chilimoniuk, Łukasz Miącz, Mirosław Sobiesiak (k).  

TKKF: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski (ż), Piotr Filutowski, Grzegorz Mazur (c), Jakub Grzesiak oraz Damian Wołodko (ż), Jan Grzesiak, Jakub Bień, Dawid Muzyka. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski.

TABELA

1. Solidarność PZL Świdnik   5  13  (4-1-0)  19:6

2. SMB Team                       5  13  (4-1-0)  11:4

3. Metalowcy                        5  10  (3-1-1)    9:6

4. Perła Progres Mełgiew       5    7  (2-1-2)    9:5

5. Antique                            5    7  (2-1-2)    9:10

6. Pegimek                           5    6  (2-0-3)  10:11

7. TKKF Świt                        5    5  (1-2-2)    6:7

8. M-Tech                             5    4  (1-1-3)    4:12

9. Dywany Łuszczów             5    2  (0-2-3)    5:12

10. Dwójka-Remondis            5    2  (0-2-3)    5:14

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0242-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/DSC_0242-300x300.jpgredAKTUALNOŚCISPORTOgnisko TKKF Świt Świdnik,Starostwo Powiatowe w Świdniku,V kolejka Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
Znamy wyniki meczów V kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu w sezonie 2016/2017. Rozgrywki zorganizowane są przez Starostwo Powiatowe i Ognisko TKKF Świt. NIEDZIELA (11.12.2016 r.)     NEPTUN II LIGA 10.30 LTS MW Sport – RKS Ruch 7:0 (2:0) Bramki: 1:0 Sebastian Samborski (7'), 2:0 Piotr Pasternak (8'), 3:0 Michał Skorek (13'), 4:0 Adrian Duda (17'), 5:0 Piotr Pasternak (23'), 6:0 Hubert Rak (38 sekund przed końcem meczu), 7:0 Piotr...