We wtorek w lesie w miejscowości Klimusin znaleziono płonący samochód. Na miejscu okazało się, że w aucie znajdują się zwęglone zwłoki.

Jak informuje Paweł Leśny z KPP w Świdniku, w chwili obecnej trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo kim jest ofiara. Nieznana jest również jej płeć.  Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Świdniku.

Jak podaje  portal lublin112.pl spłonęło volvo, które nie nosiło śladów zderzenia np. z drzewem, w wyniku którego mogłoby dojść do zapłonu auta. Pewne jest również to, że nie był to nikt z miejscowych. Sprawdzane są wszystkie możliwe hipotezy dotyczące tego zdarzenia.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/kogut-1.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2016/12/kogut-1-300x300.jpgredAKTUALNOŚCIKlimusin,KPP w Świdniku,zwłoki w aucie
We wtorek w lesie w miejscowości Klimusin znaleziono płonący samochód. Na miejscu okazało się, że w aucie znajdują się zwęglone zwłoki. Jak informuje Paweł Leśny z KPP w Świdniku, w chwili obecnej trwają czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia. Nie wiadomo kim jest ofiara. Nieznana jest również jej płeć.  Śledztwo w...