Dzieci z pierwszych klas szkół podstawowych ze Świdnika zostaną dokładnie przeszkolone z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, ale także o właściwym zachowaniu się na stoku narciarskim. Pierwszaki ze Świdnika oprócz cennej przed czasem ferii wiedzy, otrzymają też gadżety związane z bezpieczeństwem. W najbliższych dniach rusza bowiem akcja „Bezpieczne miasto – bezpieczne ferie”.

To inicjatywa Stowarzyszenia Inicjatyw Społeczno – Gospodarczych „Lider Forum”, we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Świdniku.

-Zaczynamy już jutro w S.P nr 4. 9 stycznia ruszamy do dzieci ze szkoły nr 3, a 11-go zagościmy w „siódemce”. Tego samego dnia prelegent ze świdnickiej komendy policji wyszkoli także pierwszaków z S.P nr 5 – mówi Józef Drozd, Prezes „Lider Forum”.

W pomoc przy organizacji akcji włączyła się też młodzież z I LO w Świdniku im. W. Broniewskiego.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/01/personal-1212215_1280-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/01/personal-1212215_1280-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIBezpieczne miasto - bezpieczne ferie,ferie,Józef Drozd,KPP Świdnik,Lider Forum
Dzieci z pierwszych klas szkół podstawowych ze Świdnika zostaną dokładnie przeszkolone z zakresu wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym, ale także o właściwym zachowaniu się na stoku narciarskim. Pierwszaki ze Świdnika oprócz cennej przed czasem ferii wiedzy, otrzymają też gadżety związane z bezpieczeństwem. W najbliższych dniach rusza bowiem akcja...