WYNIKI – IX KOLEJKA

NIEDZIELA (22.01.2017 r.)

MECZ ZALEGŁY – MW SPORT I LIGA

9.30 Kozaki w Kaloszach – Creatio Biuro Rachunkowe 2:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Tomasz Kulisz (9′), 1:1 Marcin Macuk (11′), 1:2 Damian Korgol (13′), 2:2 Marcin Galiński (19′), 2:3 Radosław Kiljanek (22′).

Kozaki: Piotr Błach, Paweł Dominik, Grzegorz Sołdaj (c), Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel. 

Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Dariusz Zieliński, Damian Korgol oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek.

NEPTUN II LIGA

10.00 LTS MW Sport – Starostwo Powiatowe 9:1 (2:0)

Bramki: 1:0 Patryk Grzebuła (3′), 2:0 Piotr Pasternak (5′), 3:0 Adrian Duda (14′), 4:0 Adrian Duda (15′), 4:1 Janusz Jędrych (15′), 5:1 Robert Wójcik (16′), 6:1 Michał Skorek (22′), 7:1 Hubert Rak (22′), 8:1 Kamil Błaszczak (24′), 9:1 Piotr Pasternak (4 sekundy przed końcem meczu).

LTS: Jakub Błaszczak, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Patryk Grzebuła, Piotr Pasternak oraz Kamil Błaszczak, Adrian Duda, Michał Skorek. 

Starostwo: Karol Grodzki, Mateusz Romak (k) (c), Janusz Jędrych, Paweł Portka, Michał Bujnik oraz Wojciech Świątek.

10.30 Hydrocentrum – Canarinios 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Szymon Kobiałka (3′), 1:1 Konrad Jóźwik (11′), 2:1 Krystian Wójcik (16′), 3:1 Konrad Cegiełka (28 sekund przed końcem meczu).

Hydrocentrum: Marek Niedźwiedź (k) (c), Konrad Cegiełka, Marek Gawda, Kamil Domański, Konrad Jóźwik oraz Michał Harasymow, Krystian Wójcik, Rafał Wyczałkowski, Damian Ziętek.

Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Karol Skibiński (ż), Szymon Kobiałka, Wojciech Liwiak oraz Kamil Lewicki, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal, Mateusz Borowiec, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz. Kierownik drużyny: Kornel Bender.

Pauza: Kos-Wit 1997

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

11.00 Misztal Meble – SAWA 6:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Artur Sadło (1′), 2:0 Mirosław Kalita (12′), 3:0 Mariusz Wiśniewski (17′), 4:0 Mariusz Wiśniewski (21′), 5:0 Mariusz Wiśniewski (22′), 6:0 Artur Sadło (24′).

Misztal Meble: Robert Nowak, Artur Harasim, Mariusz Wiśniewski, Mirosław Kalita (ż), Artur Sadło oraz Andrzej Kalita, Marcin Pastusiak, Andrzej Drob, Mirosław Misztal. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński. 

SAWA: Wojciech Lesicki, Arkadiusz Kocot, Salvatore Nigro, Giuseppe Nigro (c) (k), Paweł Piotrowski oraz Domenico Nigro, Ryszard Szyjduk. 

MW SPORT I LIGA

11.30 Creatio Biuro Rachunkowe – Soft Bait Systems 1:2 (1:0)

Bramki: 1:0 Piotr Mazur (9′), 1:1 Kamil Baran (20′), 1:2 Andrzej Adamiak (23′).

Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Dariusz Zieliński, Damian Korgol oraz Mateusz Wawszczak, Radosław Kiljanek, Przemysław Kozioł, Piotr Mazur. 

Soft Bait: Radosław Kocot, Jarosław Nowak (c), Krzysztof Wójcik, Michał Młynarczyk, Andrzej Adamiak oraz Mateusz Ziętek, Kamil Baran (ż), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak, Damian Jarosz. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak.

12.00 Świdnik Wysokich Lotów – NEO.NET 1:3 (1:2)

Bramki: 0:1 Łukasz Mróz (4′), 0:2 Jakub Dąbrowski (8′), 1:2 Wojciech Stefański (9′), 1:3 Łukasz Mróz (26 sekund przed końcem meczu).

Świdnik WL: Przemysław Szpura, Wojciech Stefański, Tomasz Filipiuk, Marek Jurczykowski (k) (c), Grzegorz Wituch oraz Paweł Kwiatkowski, Piotr Kulczyński. 

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Łukasz Mróz, Michał Jaworski (c), Daniel Rajtar, Tomasz Belcarz oraz Dawid Sowiński, Tomasz Sapuła, Jakub Dąbrowski, Arkadiusz Herbik. Kierownik drużyny: Jakub Koperski. 

12.30 Pokolenie J.P.II – Klastmed 1:7 (1:3)

Bramki: 1:0 Michał Karaczewski (2′), 1:1 Dariusz Kowalik (4′), 1:2 Rafał Muzyka (10′), 1:3 Daniel Arciszewski (11′), 1:4 Maciej Dąbrowski (21′), 1:5 Rafał Muzyka (24′), 1:6 Maciej Dąbrowski (37 sekund przed końcem meczu), 1:7 Maciej Dąbrowski (sekundę przed końcem meczu).

Pokolenie: Rafał Bartoszuk, Michał Karaczewski, Tobiasz Kaciuczyk (c), Michał Piskor, Michał Babiarz oraz Łukasz Karalus, Marcin Kryszak, Marek Pastusiak, Rafał Usidus, Weronika Fabian, Cezary Świątkowski. Kierownik drużyny: Daniel Pyda. 

Klastmed: Marcin Wasak (k), Mateusz Rosół, Krystian Kowalczyk, Maciej Dąbrowski, Rafał Muzyka oraz Dariusz Kowalik, Jarosław Magryta (c), Kamil Baraniuk, Piotr Kędzierski, Daniel Arciszewski. 

13.00 ITS – LS 1:3 (1:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Jarzębowski (3′), 1:1 Artur Harasim (16′), 1:2 Michał Trawiński (23′), 1:3 Artur Harasim (53 sekundy przed końcem meczu).

ITS: Krzysztof Matusiak, Mateusz Jarzębowski (c), Paweł Warda (k), Adam Pawłowicz, Tomasz Ścirka oraz Domenico Nigro, Paweł Cybul, Kamil Sarzyński. 

LS: Tomasz Skowronek (k), Artur Harasim, Tomasz Chlebuś (c) (ż), Mateusz Dejnek, Robert Nowak oraz Dawid Wójcik, Michał Trawiński, Marcin Pastusiak, Mateusz Żminda, Jan Cegiełka.  

13.30 SAWA – Kozaki w Kaloszach 1:3 (1:1)

Bramki: 0:1 Marcin Galiński (5′), 1:1 Krzysztof Boniecki (6′-rzut karny), 1:2 Marcin Galiński (18′), 1:3 Robert Gruszecki (21′).

SAWA: Kamil Kądziołka (k), Radosław Pawłowski (ż), Paweł Łyjak (ż), Krzysztof Boniecki (c) (ż), Michał Martyna oraz Arkadiusz Kocot, Wojciech Lesicki, Patryk Dobrowolski, Paweł Machnikowski. 

Kozaki: Piotr Błach (ż), Grzegorz Sołdaj (ż, cz) (c), Paweł Domonik, Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński (ż) oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel.  

TABELA

grupa mistrzowska

1. Soft Bait Systems            9  22  (7-1-1)  30:13

2. LS                                   9  16  (5-1-3)  22:19

3. Klastmed                         9  16  (5-1-3)  25:13

4. Creatio Biuro Rachunkowe 9  15  (5-0-4)  17:19

5. NEO.NET                         9  15  (5-0-4)  35:20

grupa spadkowa

6. Kozaki w Kaloszach          9  13  (4-1-4)  16:24

7. SAWA                             9  13  (4-1-4)  23:18

8. Pokolenie J.P.II                 9    9  (3-0-6)  14:21

9. ITS                                   9    8  (2-2-5)  14:33

10. Świdnik Wysokich Lotów  9    4  (1-1-7)    9:25

MECZ ZALEGŁY – ALL PROMOTE EXTRALIGA

14.00 Dywany Łuszczów – Perła Progres Mełgiew 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 samobójcza (17′), 2:0 Jarosław Kowalik (22′).

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba, Michał Kozak, Kamil Cieśla, Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Sebastian Witkowski, Łukasz Kowalik. 

Perła: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski (ż, ż, cz), Grzegorz Cimek, Rafał Dybała (c), Sebastian Gołąb (k) oraz Dawid Kurkiewicz, Rafał Porębski. 

NEPTUN II LIGA

14.30 RKS Ruch – OSP Oleśniki 0:6 (0:2)

Bramki: 0:1 Łukasz Kamiński (2′), 0:2 Krzysztof Nastulak (3′), 0:3 Łukasz Barański (18′), 0:4 Łukasz Barański (20′), 0:5 Łukasz Barański (24′), 0:6 Łukasz Barański (34 sekundy przed końcem meczu).

RKS: Grzegorz Czukiewski, Michał Przerada, Rafał Kuśmierz, Kamil Kuśmierz, Grzegorz Królikowski oraz Paweł Ziemba (k) (c).

Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Łukasz Barański, Paweł Fidut, Krzysztof Nastulak, Łukasz Kamiński oraz Paweł Kropornicki (ż, ż, cz), Piotr Wójtowicz, Kamil Kluch, Dominik Wronka, Krzysztof Godula. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz. 

TABELA

1. OSP Oleśniki                    7  19  (6-1-0)  37:11

2. LTS MW Sport                  8  16  (5-1-2)  32:12

3. Hydrocentrum                   8  15  (5-0-3)  22:25

4. Kos-Wit 1997                    7  14  (4-2-1)  29:16

5. Canarinios                        8    7  (2-1-5)  15:30

6. RKS Ruch                        8    4  (1-1-6)    8:33

7. Starostwo Powiatowe        8    3  (1-0-7)  11:27

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

15.00 Antique Old Stars – Policja 5:2 (2:0)

Bramki: 1:0 Jacek Kosierb (6′), 2:0 Krzysztof Chilimoniuk (10′), 2:1 Dariusz Kowalik (15′), 3:1 Krzysztof Chilimoniuk (17′), 3:2 Radosław Woś (22′), 4:2 Robert Haczkur (48 sekund przed końcem meczu), 5:2 Jakub Solarski (w ostatniej sekundzie meczu).

Antique Old: Piotr Zwierzański, Robert Haczkur, Jakub Solarski, Mirosław Sobiesiak (c) (k), Krzysztof Chilimoniuk oraz Artur Łuka, Jacek Kosierb. 

Policja: Ireneusz Sajecki, Artur Szot, Adam Osek, Radosław Woś, Piotr Guz (c) oraz Dariusz Kowalik (k), Ludwik Kawalec, Jacek Gozdek. 

ALL PROMOTE EXTRALIGA

15.30 Dywany Łuszczów – Pegimek 2:2 (1:2)

Bramki: 0:1 Mateusz Kozłowski (3′), 0:2 Mateusz Selwa (5′), 1:2 Kamil Cieśla (10′), 2:2 Sebastian Witkowski (16′).

Dywany: Kyrylo Mushtai, Jakub Bomba (ż), Michał Kozak, Kamil Cieśla, Adam Słowik oraz Jarosław Kowalik (k) (c), Sebastian Witkowski (ż), Łukasz Kowalik, Piotr Wójtowicz.

Pegimek: Sebastian Pietroń, Mateusz Selwa, Mateusz Kozłowski (c), Adrian Kalita, Daniel Wójcik oraz Konrad Maziarczyk, Łukasz Różycki. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

MECZ ZALEGŁY – ALL PROMOTE EXTRALIGA

16.00 M-Tech – SMB Team 1:1 (1:1)

Bramki: 1:0 Łukasz Masłowski (6′), 1:1 Maciej Ostrowski (8′).

M-Tech: Rafał Napora, Mariusz Piłat, Marcin Denis, Paweł Walczak (c), Daniel Dudek oraz Krzysztof Radczuk, Łukasz Masłowski. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.

SMB Team: Karol Porzak, Kamil Ostrowski (ż), Łukasz Jarmuł, Rafał Al-Swaiti (c), Adam Abratkiewicz oraz Michał Łukiewicz, Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 

ALL PROMOTE EXTRALIGA

16.30 Solidarność PZL – TKKF Świt 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Michał Skoczylas (9′), 2:0 Jacek Kochalski (11′).

Solidarność: Paweł Socha, Piotr Kochalski, Rafał Pyda, Jacek Kochalski (c), Paweł Szyjduk oraz Michał Skoczylas, Tomasz Szklarz, Krzysztof Olender, Jakub Solarski, Piotr Chlebuś (k), Wojciech Pogorzelski. 

Świt: Dawid Grzeszczuk, Karol Kowalski, Grzegorz Mazur (c), Piotr Filutowski, Michał Ziemkiewicz oraz Damian Wołodko, Jakub Bień, Łukasz Janiak, Jan Grzesiak. Kierownik drużyny: Jakub Grzesiak.

OLIMP LIGA OLDBOJÓW

17.00 Neptun – Perła Progres Mełgiew 0:0

Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Dariusz Konopka, Karol Wróbel, Robert Mirosław oraz Mariusz Domagalski, Jacek Kochalski, Dariusz Walczak.

Perła: Marcin Błaszczak, Marcin Wojda, Rafał Dybała (c), Tomasz Korona, Sebastian Gołąb oraz Artur Derkacz, Artur Długosz (k), Sławomir Śliwa. 

TABELA

1. Perła Progres Mełgiew        9  22  (7-1-1)  39:14

2. Misztal Meble                    9  18  (6-0-3)  32:18

3. Neptun                              8  13  (4-1-3)  19:16

4. Policja                              9  12  (4-0-5)  15:26

5. Antique Old Stars              8    9  (3-0-5)  11:18

6. SAWA                              9    3  (1-0-8)    8:32

ALL PROMOTE EXTRALIGA

17.30 M-Tech – Metalowcy 2:7 (0:1)

Bramki: 0:1 Dariusz Komarzeniec (6′), 0:2 Paweł Kasak (16′), 0:3 Jakub Szczuka (16′), 1:3 Piotr Skiba (20′), 1:4 Jakub Szczuka (20′), 1:5 Paweł Kasak (22′), 2:5 Marcin Denis (22′), 2:6 Maksymilian Kuś (41 sekund przed końcem meczu), 2:7 Mateusz Wilk (15 sekund przed końcem meczu).

M-Tech: Rafał Napora, Krzysztof Radczuk, Piotr Skiba, Paweł Walczak (c), Daniel Dudek oraz Marcin Denis, Mariusz Piłat, Łukasz Masłowski. Kierownik drużyny: Jarosław Siliwon.

Metalowcy: Marcin Błaszczak, Paweł Gromada, Paweł Kasak (c), Maksymilian Kuś, Mateusz Wilk oraz Dariusz Komarzeniec, Jakub Szczuka, Maciej Wilk (k).

18.00 SMB Team – Antique 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Adam Abratkiewicz (19′), 2:0 Kamil Ostrowski (24′).

SMB Team: Karol Porzak, Maciej Ostrowski, Michał Ostrowski, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski (ż) oraz Adam Abratkiewicz, Łukasz Jarmuł, Michał Łukiewicz. Kierownik drużyny: Artur Banasik. 

Antique: Maciej Łukawski (ż), Marcin Szyjduk (k) (c), Marcin Bijas, Krzysztof Chilimoniuk, Michał Romanowski oraz Łukasz Skroban, Mateusz Szczerba, Mirosław Sobiesiak. 

18.30 Dwójka-Remondis – Perła Progres Mełgiew x:x (1:2)

Bramki: 1:0 Paweł Koziołkiewicz (5′), 1:1 Dawid Kurkiewicz (10′), 1:2 Łukasz Gołąb (12′), 1:3 Rafał Dybała (14′),

Dwójka: Karol Falenta (k), Robert Haczkur, Krystian Tuzimski, Marcin Dąbrowski oraz Marcin Hanowski (c),

Perła: Przemysław Hajkowski, Grzegorz Cimek, Rafał Dybała, Łukasz Gołąb, Dawid Kurkiewicz oraz Sebastian Gołąb (c) (k).  

TABELA

grupa mistrzowska

1. Solidarność PZL Świdnik   9  23  (7-2-0)  34:10

2. SMB Team                       9  20  (6-2-1)  19:10

3. Metalowcy                        9  19  (6-1-2)  22:14

4. Pegimek                           9  14  (4-2-3)  19:18

5. Dywany Łuszczów             9  12  (3-3-3)  17:17

grupa spadkowa

6. Antique                             9  11  (3-2-4)  18:22

7. Perła Progres Mełgiew       8    8  (2-2-4)  11:13

8. M-Tech                             9    8  (2-2-5)  12:25

9. TKKF Świt                        9    5  (1-2-6)  10:17

10. Dwójka-Remondis            8    2  (0-2-6)    8:24

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/01/DSC_0130-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/01/DSC_0130-300x300.jpgMonika Sz.AKTUALNOŚCISPORTOgnisko TKKF Świt,Powiatowa Amatorska Liga Futsalu
WYNIKI – IX KOLEJKA NIEDZIELA (22.01.2017 r.) MECZ ZALEGŁY - MW SPORT I LIGA 9.30 Kozaki w Kaloszach – Creatio Biuro Rachunkowe 2:3 (1:1) Bramki: 0:1 Tomasz Kulisz (9'), 1:1 Marcin Macuk (11'), 1:2 Damian Korgol (13'), 2:2 Marcin Galiński (19'), 2:3 Radosław Kiljanek (22'). Kozaki: Piotr Błach, Paweł Dominik, Grzegorz Sołdaj (c), Marcin Kosiński (k), Marcin Galiński oraz Marcin Macuk, Kamil Bartyzel.  Creatio: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz...