Jutro, 17 lutego stowarzyszenie „Lider Forum” organizuje ogólnomiejską akcję pod hasłem „Lotnictwo – Tradycja i Teraźniejszość”, skierowaną do młodzieży szkół średnich Świdnika z udziałem przedstawicieli:

. Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina

. Dowództwa Samodzielnej Międzynarodowej Brygady Wojsk Lądowych

. Lubelskiego Kuratorium Oświaty

Akcja ma na celu przypomnienie młodzieży oraz społeczeństwu Świdnika o tradycjach lotniczych sięgających okresu międzywojennego oraz przedstawienia oferty dydaktycznej Szkoły Oficerskiej z Dęblina.

Ponadto udział przedstawicieli wojska wychodzi na przeciw tendencji i zainteresowaniu młodzieży formacjami militarnymi. Przedsięwzięcie odbędzie się w Powiatowym Centrum Edukacji Zawodowej w Świdniku, o godzinie 11.00.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/Logo.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/Logo-300x162.jpgredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKALider Forum,Lotnictwo - Tradycja i Teraźniejszość,PCEZ Świdnik
Jutro, 17 lutego stowarzyszenie „Lider Forum” organizuje ogólnomiejską akcję pod hasłem „Lotnictwo - Tradycja i Teraźniejszość”, skierowaną do młodzieży szkół średnich Świdnika z udziałem przedstawicieli: . Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych z Dęblina . Dowództwa Samodzielnej Międzynarodowej Brygady Wojsk Lądowych . Lubelskiego Kuratorium Oświaty Akcja ma na celu przypomnienie młodzieży oraz społeczeństwu...