„Gorączka Złota” to zbiórka pieniędzy, które będą przeznaczone na wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin oraz domów dziecka.

Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest Polski Czerwony Krzyż. Koordynatorem wydarzenia w Świdniku jest Klub Honorowych Dawców Krwi-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik. Do specjalnie oznaczonych puszek należy wrzucać jedno, dwu i pięciogroszówki, ale oprócz złotych monet, można podarować również banknoty.

Wczoraj Andrzej Słotwiński, prezes Klubu odwiedził miejsca, gdzie można wspomóc akcję. Puszki znajdziemy m.in. w szkołach, w budynku Starostwa Powiatowego czy w Urzędzie Miasta.

Akcja potrwać ma do połowy czerwca.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/Gora-2-1024x678.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/Gora-2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIAndrzej Słotwiński,Gorączka złota,Klub Honorowych Dawców Krwi-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik.
„Gorączka Złota” to zbiórka pieniędzy, które będą przeznaczone na wakacyjne wyjazdy dzieci z ubogich rodzin oraz domów dziecka. Organizatorem ogólnopolskiej akcji jest Polski Czerwony Krzyż. Koordynatorem wydarzenia w Świdniku jest Klub Honorowych Dawców Krwi-PCK im. bł. ks. Jerzego Popiełuszki przy PZL-Świdnik. Do specjalnie oznaczonych puszek należy wrzucać jedno, dwu i...