NIEDZIELA (12.02.2017 r.)

MW SPORT I LIGA – III KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

12.00 Świdnik Wysokich Lotów – Kozaki w Kaloszach 3:0 (1:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Filipiuk (12′), 2:0 Grzegorz Wituch (13′), 3:0 Tomasz Filipiuk (18′).

W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Łukasz Mazurkiewicz (K).

Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura (ż), Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk (ż), Grzegorz Wituch (ż) oraz Marcin Dmowski (ż), Maciej Krzyżanowski, Andrzej Usidus, Piotr Kulczyński. 

Kozaki w Kaloszach: Piotr Błach, Grzegorz Sołdaj (c) (k), Paweł Domonik, Robert Gruszecki, Łukasz Mazurkiewicz. 

12.30 SAWA – ITS 6:3 (3:0)

Bramki: 1:0 Radosław Pawłowski (2′), 2:0 Michał Martyna (3′), 3:0 Michał Martyna (6′), 3:1 Arkadiusz Ścirka (13′), 3:2 Tomasz Ścirka (15′), 4:2 Radosław Pawłowski (22′), 4:3 Kamil Łuka (23′), 5:3 Michał Martyna (34 sekundy przed końcem meczu), 6:3 Michał Martyna (w ostatniej sekundzie meczu).

SAWA: Kamil Kądziołka (k), Radosław Pawłowski, Mateusz Warda, Michał Martyna, Patryk Dobrowolski oraz Giuseppe Nigro (c), Arkadiusz Kocot. 

ITS: Marcin Cholewa, Mateusz Jarzębowski (c), Paweł Warda, Tomasz Ścirka, Arkadiusz Ścirka oraz Domenico Nigro, Adam Pawłowicz (ż), Kamil Łuka. Kierownik drużyny: Krystian Kędzierski. 

pauza: Pokolenie J.P.II

grupa mistrzowska

13.00 NEO.NET – Soft Bait Systems 1:5 (0:2)

Bramki: 0:1 Damian Jarosz (2′), 0:2 Sebastian Baran (10′), 0:3 Sebastian Baran (20′), 0:4 Andrzej Adamiak (22′), 0:5 Bartłomiej Barwiak (24′), 1:5 Daniel Rajtar (42 sekundy przed końcem meczu).

NEO.NET: Rafał Rzeczycki, Tomasz Belcarz, Łukasz Mróz, Radosław Mazur (ż, ż, cz), Daniel Rajtar oraz Jakub Dąbrowski, Tomasz Sapuła, Arkadiusz Herbik, Michał Jaworski (c). Kierownik drużyny: Jakub Koperski.

Soft Bait Systems: Radosław Kocot, Sebastian Baran, Krzysztof Wójcik, Andrzej Adamiak, Damian Jarosz oraz Kamil Baran (c), Dominik Jarosz, Daniel Leszczyński, Jarosław Nowak, Kamil Sochalski, Bartłomiej Barwiak. Kierownik drużyny: Tomasz Kozak. 

13.30 LS – Creatio Biuro Rachunkowe 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Tomasz Skowronek (19′), 2:0 Mateusz Żminda (20′).

LS: Arkadiusz Rycaj, Tomasz Skowronek (k), Tomasz Chlebuś (c), Jan Cegiełka, Mateusz Żminda oraz Marcin Pastusiak, Mateusz Dejnek.

Creatio Biuro Rachunkowe: Zbigniew Kawerski (k), Tomasz Kulisz (c), Marcin Wroński, Piotr Mazur, Paweł Fijakowski oraz Mateusz Wawszczak (ż), Radosław Kiljanek, Dariusz Zieliński. 

pauza: Klastmed

TABELA

grupa mistrzowska

1. Soft Bait Systems           11  28  (9-1-1)  37:14

2. Klastmed                        11  22  (7-1-3)  30:13

3. LS                                  11  19  (6-1-4)  24:21

4. Creatio Biuro Rachunkowe12  18  (6-0-6)  20:24

5. NEO.NET                        12  15  (5-0-7)  37:31

grupa spadkowa

6. SAWA                            11  19  (6-1-4)  35:24

7. Kozaki w Kaloszach        11  16  (5-1-5)  19:28

8. ITS                                 12  11  (3-2-7)  21:42

9. Świdnik Wysokich Lotów 12  10  (3-1-8)  14:28

10. Pokolenie J.P.II             11    9  (3-0-8)  17:29

NEPTUN II LIGA – XII KOLEJKA

14.00 RKS Ruch – LTS MW Sport 0:3 (0:1)

Bramki: 0:1 Adrian Duda (6′), 0:2 Robert Wójcik (17′), 0:3 samobójcza (21′).

Ruch: Kamil Kuśmierz (c), Sebastian Klej, Michał Przerada, Krzysztof Szwed (k), Grzegorz Królikowski oraz Tomasz Ziemba.  

LTS MW Sport: Jakub Błaszczak, Michał Skorek, Hubert Rak (k) (c), Robert Wójcik, Adrian Duda oraz Kamil Błaszczak (ż), Patryk Grzebuła, Arkadiusz Charytanowicz, Piotr Pasternak, Patryk Mizura. 

14.30 OSP Oleśniki – Kos-Wit 1997 3:4 (1:1)

Bramki: 1:0 Krzysztof Nastulak (4′), 1:1 Daniel Barabasz (9′), 2:1 Konrad Kiejda (15′), 2:2 Łukasz Kamiński (17′), 3:2 Krzysztof Nastulak (19′), 3:3 Konrad Kiejda (23′), 3:4 Jakub Szponar (33 sekundy przed końcem meczu).

W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Paweł Fidut (O).

Na 4 sekundy przed końcem meczu strzał Łukasza Kamińskiego (O) z przedłużonego rzutu karnego obronił Tomasz Kasak (K).

Oleśniki: Przemysław Mączka (c), Dominik Wronka, Paweł Fidut, Łukasz Kamiński, Krzysztof Nastulak oraz Paweł Kropornicki, Kamil Kluch, Jakub Kochalski. Kierownik drużyny: Jarosław Mazurkiewicz.

Kos-Wit: Tomasz Kasak (c), Artur Sadło (ż), Jakub Szponar, Daniel Barabasz, Konrad Kiejda oraz Marcin Siwek, Mateusz Imgront, Krzysztof Pydyś (k), JacekKosierb. 

15.00 Canarinios – Starostwo Powiatowe 4:6 (2:2)

Bramki: 0:1 Janusz Jędrych (4′), 0:2 Marceli Mucha (4′), 1:2 Szymon Kobiałka (7′), 2:2 Wojciech Liwiak (10′), 2:3 Michał Bujnik (15′), 2:4 Michał Bujnik (15′), 2:5 Marceli Mucha (16′), 2:6 Janusz Jędrych (22′), 3:6 Mateusz Borowiec (23′), 4:6 Bartosz Pranagal (16 sekund przed końcem meczu z rzutu karnego).

Canarinios: Bartłomiej Mazur (c), Mariusz Dobosz, Mateusz Borowiec, Patryk Paluch, Bartosz Pranagal  oraz Patryk Lewicki, Kamil Lewicki, Wojciech Liwiak, Szymon Kobiałka, Sebastian Januszek, Arkadiusz Wronisz (ż). Kierownik drużyny: Kornrl Bender.

Starostwo: Karol Grodzki, Janusz Jędrych, Konrad Podstawka (ż), Michał Bujnik, Wojciech Świątek oraz Paweł Portka, Marceli Mucha, Michał Sitkowski, Mateusz Romak (c) (k). 

pauza: Hydrocentrum

TABELA

1. Kos-Wit 1997                  10  23  (7-2-1)  40:21

2. LTS MW Sport                10  22  (7-1-2)  38:13

3. OSP Oleśniki                  10  19  (6-1-3)  41:21

4. Hydrocentrum                  10  19  (6-1-3)  25:25

5. Canarinios                      10    7  (2-1-7)  19:38

6. Starostwo Powiatowe      10    6  (2-0-8)  19:36

7. RKS Ruch                        9    5  (1-2-6)    8:36

OLIMP LIGA OLDBOJÓW – I KOLEJKA II RUNDY

grupa o miejsca 4-6

15.30 Antique Old Stars  – SAWA 2:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Jakub Solarski (19′), 2:0 Jakub Solarski (49 sekund przed końcem meczu).

Antique Old Stars: Piotr Zwierzański (ż), Jacek Kosierb, Mirosław Sobiesiak (k) (c), Krzysztof Chilimoniuk, Jakub Solarski.

SAWA: Wojciech Lesicki, Grzegorz Maluga, Paweł Walczak, Salvatore Nigro, Giuseppe Nigro (c) oraz Paweł Piotrowski (k), Arkadiusz Kocot (ż), Krzysztof Radczuk. 

pauza: Policja

grupa mistrzowska

16.00 Misztal Meble – Neptun 1:4 (1:2)

Bramki: 0:1 Jacek Kochalski (7′), 1:1 Paweł Rodak (8′), 1:2 Paweł Machnikowski (10′), 1:3 Jacek Kochalski (21′), 1:4 Karol Wróbel (24′), 2:4 Marosław Kalita (47 sekund przed końcem meczu).

Misztal Meble: Krzysztof Szumigaj, Mariusz Wiśniewski, Artur Sadło, Mirosław Kalita (c), Paweł Rodak oraz Marcin Pastusiak, Andrzej Kalita, Mirosław Misztal, Arkadiusz Bzowski. Kierownik drużyny: Janusz Trawiński.

Neptun: Mirosław Ciesielka (k) (c), Paweł Machnikowski, Piotr Sadowski, Karol Wróbel, Jacek Kochalski oraz Mariusz Domagalski, Arkadiusz Ciesielka, Dariusz Walczak. 

pauza: Perła Progres Mełgiew

TABELA

grupa mistrzowska

1. Perła Progres Mełgiew      10  25  (8-1-1)  41:15

2. Neptun                            11  22  (7-1-3)  28:18

3. Misztal Meble                  11  21  (7-0-4)  37:22

grupa o miejsca 4-6

4. Antique Old Stars            11  12  (4-0-7)  14:22

5. Policja                            10  12  (4-0-6)  15:30

6. SAWA                            11    3  (1-0-10)  9:37

ALL PROMOTE EXTRALIGA

MECZ ZALEGŁY – I KOLEJKA II RUNDY

16.30 SMB Team – Metalowcy 2:0 (2:0)

Bramki: 1:0 Mateusz Kłyk (3′), 2:0 Maciej Ostrowski (10).

W 19 minucie strzał Jakuba Szczuki (M) z rzutu karnego obronił Karol Porzak (S).

SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Mateusz Kłyk (ż, ż, cz) oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Tomasz Wnuk, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.

Metalowcy: Marcin Błaszczak (k), Paweł Gromada, Michał Gołąb, Jakub Szczuka, Mateusz Wilk oraz Maciej Wilk, Kamil Seroka, Dariusz Komarzeniec, Marek Kołodziejczyk, Paweł Kasak (c).

ALL PROMOTE EXTRALIGA – III KOLEJKA II RUNDY

grupa spadkowa

17.00 Dwójka-Remondis – Perła Progres Mełgiew 0:1 (0:0)

Bramka: 0:1 Michał Hajkowski (13′).

Dwójka: Tomasz Świć, Piotr Daszko, Łukasz Rzepecki, Krystian Tuzimski, Marcin Hanowski (k) (c) oraz Paweł Koziołkiewicz. 

Perła Progres: Przemysław Hajkowski, Michał Hajkowski, Rafał Dybała (c), Łukasz Gołąb, Tomasz Korona oraz Kamil Mosak, Rafał Porębski, Grzegorz Cimek, Dawid Kurkiewicz. Kierownik drużyny: Sebastian Gołąb.

17.30 Antique – TKKF Świt 0:0

Antique: Maciej Łukawski, Michał Romanowski, Marcin Bijas, Łukasz Skroban, Marcin Szyjduk (c) oraz Krzysztof Chilimoniuk (ż), Mirosław Sobiesiak (k).

TKKF Świt: Dawid Grzeszczuk, Damian Wołodko (c), Jakub Bień, Karol Kowalski (ż), Artur Derkacz. Kierownik drużyny: Piotr Gorzkowski. 

pauza: M-Tech

grupa mistrzowska

18.00 Dywany Łuszczów – Solidarność PZL 1:3 (1:1)

Bramki: 1:0 Kamil Cieśla (8′), 1:1 Rafał Pyda (12′), 1:2 Tomasz Szklarz (23′), 1:3 Paweł Szyjduk (4 sekundy przed końcem meczu).

Dywany: Michał Komor, Jakub Bomba, Michał Kozak, Adam Słowik, Kamil Cieśla oraz Maciej Kędziora (ż), Jarosław Kowalik (c) (k), Piotr Wójtowicz, Łukasz Kowalik. 

Solidarność: Paweł Socha, Michał Skoczylas, Rafał Pyda, Paweł Szyjduk, Tomasz Szklarz oraz Jakub Solarski, Krzysztof Olender, Piotr Chlebuś, Jacek Kochalski (c). 

18.30 SMB Team – Pegimek 3:1 (1:1)

Bramki: 0:1 Łukasz Różycki (6′), 1:1 Mateusz Gawryszczak (7′), 2:1 Rafał Al-Swaiti (13′), 3:1 Tomasz Wnuk (15′).

SMB Team: Karol Porzak, Rafał Al-Swaiti (c), Kamil Ostrowski, Łukasz Sobiech, Tomasz Wnuk oraz Michał Ostrowski, Maciej Ostrowski, Mateusz Gawryszczak. Kierownik drużyny: Artur Banasik.

Pegimek: Kamil Frant, Mateusz Selwa (ż), Łukasz Różycki (ż), Adrian Kalita (c) (ż), Daniel Wójcik (ż) oraz Jakub Czarnecki, Dominik Szponar. Kierownik drużyny: Robert Selwa. 

pauza: Metalowcy

TABELA

grupa mistrzowska

1. Solidarność PZL Świdnik 11  26  (8-2-1)  40:15

2. SMB Team                     11  26  (8-2-1)  24:11

3. Metalowcy                      11  19  (6-1-4)  23:18

4. Dywany Łuszczów           12  18  (5-3-4)  21:21

5. Pegimek                         12  17  (5-2-5)  24:25

grupa spadkowa

6. Perła Progres Mełgiew     11  17  (5-2-4)  23:16

7. Antique                           11  13  (3-4-4)  21:25

8. M-Tech                           11    9  (2-3-6)  16:31

9. Dwójka-Remondis            12    8  (2-2-8)  18:33

10. TKKF Świt                    12    6  (1-3-8)  12:27

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/DSC_0261-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/02/DSC_0261-300x300.jpgMonika Sz.AKTUALNOŚCISPORTOgnisko TKKF Świt,Starostwo Powiatowe w Świdniku,Wyniki XII kolejki Powiatowej Amatorskiej Ligi Futsalu
NIEDZIELA (12.02.2017 r.) MW SPORT I LIGA - III KOLEJKA II RUNDY grupa spadkowa 12.00 Świdnik Wysokich Lotów – Kozaki w Kaloszach 3:0 (1:0) Bramki: 1:0 Tomasz Filipiuk (12'), 2:0 Grzegorz Wituch (13'), 3:0 Tomasz Filipiuk (18'). W 22 minucie przedłużony rzut karny przestrzelił Łukasz Mazurkiewicz (K). Świdnik Wysokich Lotów: Przemysław Szpura (ż), Leszek Kalicki, Radosław Szczerba (k) (c), Tomasz Filipiuk (ż), Grzegorz Wituch...