Chociaż czasy, kiedy najlepszym prezentem z tej okazji były rajstopy dawno minęły, warto pamiętać o symbolicznym goździku czy tulipanie i oczywiście życzeniach dla pań. Dziś należy składać je nie tylko żonie czy dziewczynie, ale również mamie, babci, siostrze czy córce. Panowie, pamiętajcie również o koleżankach z pracy! Dziś w Starostwie Powiatowym w Świdniku członkowie Zarządu Powiatu nie zapomnieli o żadnej z pań w urzędzie – Uśmiechu drogie Panie przede wszystkim! I samych pozytywnych dni – życzył w imieniu zarządu starosta świdnicki Dariusz Kołodziejczyk.

8 marca to jednak nie tylko kwiaty i czekoladki. W wielu miastach Polski odbędzie się Międzynarodowy Strajk Kobiet. Podczas manifestacji kobiety będą żądać m.in. utrzymania standardów opieki okołoporodowej, dostępu do nowoczesnej bezpłatnej antykoncepcji i zabiegów sterylizacji, dostępu do bezpiecznego przerywania ciąży, dofinansowania in vitro oraz badań prenatalnych najnowszej generacji.

Lubelska odsłona będzie miała miejsce o godz. 17 na placu Łokietka przed Ratuszem. Wydarzenie to ma mieć charakter ponadpartyjny. Swoją obecność potwierdziły przedstawicielki Kongresu Kobiet, grupy Dziewuchy Dziewuchom, Nowoczesnej, partii Razem oraz stowarzyszenia Inicjatywa Polska. Pikieta ma zakończyć się o godzinie 18.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC_0003-1-1024x680.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/03/DSC_0003-1-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCI8 marca,dzień kobiet,Międzynarodowy Strajk Kobiet,starostwo powiatowe
Chociaż czasy, kiedy najlepszym prezentem z tej okazji były rajstopy dawno minęły, warto pamiętać o symbolicznym goździku czy tulipanie i oczywiście życzeniach dla pań. Dziś należy składać je nie tylko żonie czy dziewczynie, ale również mamie, babci, siostrze czy córce. Panowie, pamiętajcie również o koleżankach z pracy! Dziś w...