Piaskovia nie dała rady liderowi…

Dobra i ambitna gra gospodarzy nie wystarczyła, aby pokonać lidera. Trampkarze starsi Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia musieli uznać wyższość Heksy Niedrzwica Duża. Na boisku w Piaskach ulegli gościom 0:3 (0:1).
Piaskovia: Jakub Zawada, Maciej Skoczylas, Patryk Tarczyluk, Piotr Kierepka, Kacper Porzec, Kacper Winiarczyk, Kacper Siedlecki, Marcel Kolasa, Damian Adamek, Maciej Lipa, Michał Offert, Filip Łysiak.
Goście objęli prowadzenie w 33 minucie meczu po strzale z rzutu wolnego. Piłka odbiła się od zawodnika stojącego w murze i całkowicie zmyliła Jakuba Zawadę.
W ostatnich minutach pierwszej połowy mieliśmy dwie okazje do wyrównania. Niestety najpierw Kacper Siedlecki nie zdołał zmienić lotu piłki po dośrodkowaniu Michała Offerta, a potem futbolówkę po strzale głową Piotra Kierepki z linii bramkowej wybił obrońca – przyznał Artur Mazurek, szkoleniowiec trampkarzy Piaskovii.
Po zmianie stron Offert w idealnej sytuacji, będąc pięć metrów od bramki nie trafił w piłkę, a groźne uderzenie Kacpra Porzeca broni bramkarz gości. Ostatnie minuty spotkania to przewaga zawodników Heksy, którzy zdobyli kolejne gole w 59 i 67 minucie.
Okazja do powalczenia o zwycięstwo przed trampkarzami Piaskovii już w najbliższą sobotę 22 kwietnia. O godz. 12 w Piaskach rozpoczną mecz z Cisami Nałęczów.