Dziś uczniowie gimnazjów z terenu powiatu świdnickiego mogli odwiedzić I LO im. W. Broniewskiego w Świdniku i zapoznać się z bogatą ofertą szkoły.

Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie „Bronka” kusili przybyłych gości doskonałymi wynikami w nauce, stuprocentową zdawalnością matur, profilowanymi klasami oraz fantastyczną atmosferą szkoły z 60-tradycją.

Drzwi Otwarte były również okazją do podziwiania występu złotej medalistki w tańcu hip-hop Klaudii Kosierb – uczennicy I kl. I LO.

Gimnazjaliści ze Świdnika, Mełgwi, Trawnik czy z Bodaczowa, mieli okazję uczestniczyć w warsztatach poświęconych poszczególnym przedmiotom, aby po zdobyciu odpowiedniej liczby punktów otrzymać nagrody w postaci słodkich upominków.

– Chciałbym was szczególnie zaprosić do jednej z sal, w której bez skrępowania porozmawiacie z naszymi uczniami i zapytacie ich o wszystko, co was interesuje – zachęcał gimnazjalistów dyrektor, Stanisław Stefańczyk.

W roku szkolnym 2017/ 2018 szkoła rekrutuje do klas: matematycznej, pod patronatem Politechniki Lubelskiej, humanistycznej, z edukacją medialną/ humanistyką cyfrową, językowo- menedżerskiej, pod patronatem Zakładu Lingwistyki Stosowanej UMCS, biologicznej, pod patronatem Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, sportowej- siatkarskiej i personelu pokładowego, we współpracy z Portem Lotniczym w Świdniku.
Ponadto oferuje szereg prężnie działających kół zainteresowań, m.in. koło: filozoficzne, kultury japońskiej, dziennikarskie, psychologiczne czy sportowe.


http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC_2830-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/DSC_2830-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJABronek,drzwi otwarte,Klaudia Kosierb,rekrutacja,Stanisław Stefańczyk
Dziś uczniowie gimnazjów z terenu powiatu świdnickiego mogli odwiedzić I LO im. W. Broniewskiego w Świdniku i zapoznać się z bogatą ofertą szkoły. Dyrekcja, nauczyciele oraz uczniowie „Bronka” kusili przybyłych gości doskonałymi wynikami w nauce, stuprocentową zdawalnością matur, profilowanymi klasami oraz fantastyczną atmosferą szkoły z 60-tradycją. Drzwi Otwarte były również okazją...