W najbliższą sobotę 20 maja Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza wszystkich chętnych na dobrą zabawę. Wydarzenie ” Spektrum Korzyści z Funduszami Europejskimi” organizowane jest w ramach IV edycji ogólnopolskiej akcji promującej Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Impreza odbędzie się w muszli koncertowej i na placu przy fontannie w Świdniku. W programie występy grup teatralnych, wokalnych i tanecznych. Gwiazdą wydarzenia będzie występ zespołu Heidfeld. Ponadto organizatorzy przewidzieli wiele konkursów i atrakcji  dla dzieci.

Patroni mini-eventu to: Sławomir Sosnowski, Marszałek Województwa Lubelskiego oraz Dariusz Kołodziejczyk, Starosta Powiatu Świdnickiego.

Start imprezy: godz. 15.00

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/mini-event.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/mini-event-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKAfundusze unijne,PCPR,Spektrum Korzyści z Funduszami Europejskimi
W najbliższą sobotę 20 maja Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zaprasza wszystkich chętnych na dobrą zabawę. Wydarzenie ' Spektrum Korzyści z Funduszami Europejskimi' organizowane jest w ramach IV edycji ogólnopolskiej akcji promującej Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Impreza odbędzie się w muszli koncertowej i na placu przy fontannie w Świdniku. W programie...