Piaskovia podtrzymała dobrą passę

Trwa dobra passa trampkarzy starszych Ludowego Klubu Sportowego Piaskovia. Zespół prowadzony przez trenera Artura Mazurka w trzech ostatnio rozegranych meczach wywalczył aż osiem punktów. Młodzi piłkarze z Piask po wyjazdowej wygranej w Krzemieniu z Iskrą 3:2 oraz remisie u siebie z Wodniakiem Piotrawin-Łaziska 2:2, ostatnio pokonali na boisku w Wilkołazie swoich rówieśników z Unii aż 6:2 (3:1)!
Bramki: Kacper Porzec 4 (15′, 23′, 40′, 47′), Kacper Siedlecki (30′), Patryk Tarczyluk (60′).
Piaskovia: Jakub Zawada, Maciej Skoczylas, Patryk Tarczyluk, Bartłomiej Wosiak, Krystian Fedorowicz, Kacper Porzec, Marcel Kolasa, Damian Adamek, Michał Offert, Kacper Siedlecki, Kacper Winiarczyk, Bartłomiej Bis.
Pierwszą bramkę w tym meczu już w 5 minucie strzelili gospodarze. Od tego momentu na boisku zaczęli jednak dominować gracze Piaskovii. Szybkie składne akcje całej drużyny przyniosły efekt w postaci bramek strzelonych przez Kacpra Porzeca i Kacpra Siedleckiego. Po przerwie dwa kolejne gole zdobył Porzec. Gospodarze, po jednej z niewielu kontr zdołali strzelić swojego drugiego gola. Dwie minuty później Patryk Tarczyluk po raz szósty pokonał bramkarza Unii ustalając wynik spotkania na 6:2 dla Piaskovii.