Po meczu walki lepsze Biskupice

W III kolejce rundy wiosennej piłkarskiej B klasy (grupa II) piłkarze LKS Biskupice odnieśli cenne, wyjazdowe zwycięstwo nad KS Uniszowice 2:1 (0:1). Wygrana na trudnym terenie na pewno zawsze cieszy. Teraz przed naszym zespołem potyczki z teoretycznie silniejszymi rywalami. Jak zapowiadają nasi futboliści – zagrają w nich o pełną pulę!
Bramki: Jarosław Pietraś 2 (40′, 74′).
Biskupice: Patryk Dziduch, Adam Siudziak, Sławomir Zarzeczny, Kamil Stasicki, Robert Haczkur Dawid Zarzeczny, Tomasz Wyka (73′ Maciej Wasilewski), Krzysztof Czułczyński, Arkadiusz Andruszak (65′ Dawid Zawada), Kamil Śliczniak (55′ Damian Kowalski) Jarosław Pietraś.
To był mecz walki, a gra toczyła się głównie w środku pola. Już w pierwszej akcji gola mógł zdobyć Dawid Zarzeczny. Otrzymał prostopadłe podanie od Kamila Śliczniaka, ale źle trafił w piłkę i trafił obok słupka. Gospodarze zdobyli prowadzenie w 24 minucie po uderzeniu z rzutu wolnego. Po strzale piłka odbiła się od poprzeczki, a chwilę potem spadła tuż za linią bramkową.
W 40 minucie spotkania padło wyrównanie. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego ładnym strzałem głową popisał się Jarosław Pietraś. Po zmianie stron obraz gry na boisku nie uległ zmianie. W końcówce szczęście uśmiechnęło się do graczy z Biskupic. Po kolejnym kornerze najsprytniej w zamieszaniu podbramkowym zachował się kapitan naszego zespołu Pietraś i po raz drugi zmusił do kapitulacji dobrze spisującego się golkipera Uniszowic.