Świdniccy Policjanci szukają sprawcy, który w nocy z czwartku na piątek uszkodził kilkadziesiąt samochodów zaparkowanych w rejonie ulic Modrzewiowej i Strumińskiego w Świdniku.

W komendzie stawiło się już 27 osób, których samochody zostały uszkodzone. Zgłoszenia dotyczą porysowanej karoserii i zniszczonych szyb.

Policja nie wyklucza, że poszkodowanych będzie jeszcze więcej. Jak mówi Elwira Domaradzka ze świdnickiej policji. – W tej chwili ustalane są wszelkie okoliczności zdarzenia. Przesłuchano już pierwszych świadków i zabezpieczono monitoring.

Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/12/police3-1024x606.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2015/12/police3-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIElwira Domaradzka,uszkodzone auta,zniszczone auta
Świdniccy Policjanci szukają sprawcy, który w nocy z czwartku na piątek uszkodził kilkadziesiąt samochodów zaparkowanych w rejonie ulic Modrzewiowej i Strumińskiego w Świdniku. W komendzie stawiło się już 27 osób, których samochody zostały uszkodzone. Zgłoszenia dotyczą porysowanej karoserii i zniszczonych szyb. Policja nie wyklucza, że poszkodowanych będzie jeszcze więcej. Jak mówi...