facebook Perły Lublin

Jednopunktową zdobyczą zakończył się kolejny mecz III-ligowych piłkarek Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk. Podopieczne trenera Dariusza Kosika w minioną sobotę na bocznym boisku Areny Lublin zremisowały bezbramkowo z lubelskimi Perłami. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się sprawiedliwym remisem. Obie jedenastki miały swoje szanse bramkowe, ale futbolówka ani razu nie wpadła do siatki.

Wierzchowiska: Magdalena Badura, Natalia Flis (70′ Milena Irsak), Justyna Kasperek, Emilia Wilkołek, Dominika Deaki, Aleksandra Kukiełka (41′ Kamila Osajkowska), Natalia Pielecha, Katarzyna Stefanik, Paulina Goś, Karolina Wnuk, Karolina Wieczorek.

W pierwszej połowie najbliższej zdobycia gola dla przyjezdnych była Karolina Wieczorek. Po ładnej akcji Natalii Pielechy prawą stroną boiska i jej podaniu nasza napastniczka w dogodnej sytuacji trafiła w piłkę pechowo bo… kolanem. W innej akcji minimalnie obok słupka strzelała Katarzyna Stefanik. Natomiast po jednym z rzutów rożnych z trzech metrów przestrzeliła Wieczorek.

Perły to już nie ta sama drużyna, z którą w rundzie jesiennej pewnie wygraliśmy 6:0. W ich grze oraz wynikach widać znaczny postęp. Wiosną potrafiły nawet zwyciężyć w Krzemieniu i Sitnie. Tym bardziej wobec rewolucji jaka ostatnio miała miejsce w kadrze naszej drużyny szanujemy ten remis – przyznał po meczu trener LKS Wierzchowiska Dariusz Kosik.

Druga połowa to przede wszystkim walka w środku pola bez klarownych sytuacji bramkowych.

Nasza drużyna choć tym razem nie wywalczyła kompletu punktów nie straciła szansy na zdobycie tytułu wicemistrzowskiego. Dzięki przegranej AZS PSW II Biała Podlaska z rezerwami łęczyńskiego Górnika nasze dziewczęta zachowały jednopunktową przewagę nad akademiczkami. Warunkiem obrony drugiego miejsca na finiszu bieżącego sezonu jest zwycięstwo w ostatnim meczu na własnym boisku z Orkanem Bełżec. Ten mecz pierwotnie miał się odbyć w sobotę 3 czerwca o godz. 12.00 na stadionie w Wierzchowiskach. Jednak na prośbę gości najprawdopodobniej zostanie przełożony na niedzielę 11 czerwca br.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/18788225_1713365528677116_2023132848_n.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/18788225_1713365528677116_2023132848_n-300x300.pngredAKTUALNOŚCISPORTlks wierzchowiska
Jednopunktową zdobyczą zakończył się kolejny mecz III-ligowych piłkarek Ludowego Klubu Sportowego z Wierzchowisk. Podopieczne trenera Dariusza Kosika w minioną sobotę na bocznym boisku Areny Lublin zremisowały bezbramkowo z lubelskimi Perłami. Spotkanie było wyrównane i zakończyło się sprawiedliwym remisem. Obie jedenastki miały swoje szanse bramkowe, ale futbolówka ani razu nie...