AKTUALNOŚCISPORT

Z Michowa Huragan wrócił na tarczy

Piłkarze Ludowego Klubu Sportowego Huragan z Siostrzytowa doznali czwartej porażki w rundzie rewanżowej A klasy. Tym razem siostrzytowianie ulegli w Michowie tamtejszemu GLKS-owi 0:5 (0:3). Nasi futboliści niebyt miło wspominają wyjazdowe potyczki z tym klubem. Przed rokiem „polegli” tam aż 0:8!
Huragan: Damian Janczak, Robert Wojciechowski (64′ Dominik Daniel), Maciej Jarosz, Marcin Mietelski, Piotr Biszkont, Kamil Hanc, Mirosław Chudy (70′ Arkadiusz Pięta), Wojciech Mitelski, Sebastian Wojciechowski, Łukasz Daniel (80′ Paweł Mietelski), Igor Motyl (77′ Tomasz Wydra).
W pierwszej połowie po kontrze gospodarzy oraz dwóch indywidualnych błędach naszych zawodników Huragan przegrywał 0:3. W tym czasie wyśmienite okazje do zdobycia bramek mieli Łukasz Daniel i Sebastian Wojciechowski. Groźnymi uderzeniami popisali się również Kamil Hanc oraz Wojciech Mitelski. Niestety po stronie zdobyczy bramkowej wciąż widniało zero.
Tuż po rozpoczęciu drugiej połowy, a dokładnie w 47 minucie, goście stracili czwartego gola i tak naprawdę wiarę w to, że można jeszcze odwrócić losy tej rywalizacji. Gospodarze ustalili wynik z rzutu karnego, którego zdaniem naszych piłkarzy być nie powinno. Honorową bramkę mógł zdobyć jeszcze Marcin Mietelski. Niestety jego silny strzał z 25 metrów zatrzymał się na słupku bramki michowian. Po tej porażce sytuacja Huraganu, w kontekście walki o utrzymanie w A klasie na kolejny sezon stała się niesłychanie trudna.