Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł dwa rowery i portfel. 30-letni mieszkaniec Świdnika usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa.

Do kradzieży rowerów doszło na początku maja br. Jeden z rowerów o wartości 700 zł został przez mężczyznę skradziony z wózkowni bloku, natomiast drugi o wartości 600 zł spod klatki schodowej. Do kradzieży portfela z dokumentami i kartami bankomatowymi doszło w kwietniu, gdzie zuchwały złodziej wszedł do niezamkniętego mieszkania jednego z bloków i wykorzystał nieostrożność domowników.

Mężczyzna wczoraj został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Przedstawiono mu zarzuty do których się przyznał. 30-latek był już karany za podobne przestępstwa i wykroczenia.

Policja apeluje o czujność oraz ostrożność: prosimy o zamykanie pomieszczeń, gdzie przechowujemy wartościowe przedmioty oraz o zamykanie drzwi mieszkań. Pamiętajmy, że pozostawiając rower bez odpowiedniego zabezpieczenia pod blokiem czy sklepem możemy w łatwy sposób stać się ofiarą przestępstwa.

 

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/68-105740.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/05/68-105740-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKPP Świdnik,skradziony rower,sradziony portfel,złoddziej rowerów
Wczoraj policjanci zatrzymali mężczyznę, który ukradł dwa rowery i portfel. 30-letni mieszkaniec Świdnika usłyszał już zarzuty, do których się przyznał. Mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Do kradzieży rowerów doszło na początku maja br. Jeden z rowerów o wartości 700 zł został przez mężczyznę skradziony z wózkowni bloku, natomiast...