Zarząd starostwa w Świdniku ogłosił przetarg na remont ul. Krępieckiej. Prace mają się zakończyć do listopada tego roku. To szczególnie dobra wiadomość dla mieszkańców Świdnika i Mełgwi, ale także wszystkich mieszkańców powiatu.

– To bardzo uczęszczana ulica, której stan znacznie się pogorszył w ostatnich latach. W związku z tym podjęliśmy decyzję o remoncie – mówi Jakub Osina, członek zarządu powiatu w Świdniku. – Będzie to gruntowny remont nawierzchni odcinka od granic Świdnika w kierunku Mełgwi. Remont będzie wykonany ze środków własnych i przy pomocy finansowej gminy Mełgiew – dodaje Jakub Osina.

Prace mają ruszyć wczesną wiosną. Natomiast część ulicy na terenie Świdnika zostanie wyremontowana i przebudowana w ramach zadania inwestycyjnego ul. Racławickiej, Armii Krajowej i Maczka. Na 2018 r. władze powiatu zaplanowały bowiem remont tych ulic.

– Cieszy fakt, że osiągnęliśmy rekordowy poziom inwestycji. W tym roku dzięki własnym oraz pozyskanym funduszom zewnętrznym budujemy i remontujemy drogi we wszystkich gminach powiatu. – mówi Dariusz Kołodziejczyk, Starosta Powiatu Świdnickiego.

 

Ogłoszenie przetargowe tutaj: https://spswidnik.bip.lubelskie.pl/index.php…

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/Krępiecka-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/Krępiecka-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIDariusz Kołodziejczyk,Jakub Osina,ogłoszony przetarg,przatarg,remont ul. Krępieckiej,Starostwo Powiatowe w Świdniku,ul. Krępiecka
Zarząd starostwa w Świdniku ogłosił przetarg na remont ul. Krępieckiej. Prace mają się zakończyć do listopada tego roku. To szczególnie dobra wiadomość dla mieszkańców Świdnika i Mełgwi, ale także wszystkich mieszkańców powiatu. - To bardzo uczęszczana ulica, której stan znacznie się pogorszył w ostatnich latach. W związku z tym podjęliśmy...