Wczoraj w godzinach porannych w miejscowości Jacków mężczyzna stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Jego auto uderzyło w barierki energochłonne, po czym swoją jazdę skończyło na przydrożnym ogrodzeniu posesji. Następnie kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia.

Policjanci ustalili jego dane personalne. Kierującym BMW okazał się 23-letni mieszkaniec gm. Mełgiew. Funkcjonariusze udali się do jego miejsca zamieszkania, gdzie go zastali. Okazało się, że jest nietrzeźwy. Alkomat wykazał blisko 2 promile alkoholu w jego organizmie. Początkowo 23-latek tłumaczył, że to nie on kierował a jego kolega, tylko ze względu na fakt, że jest nietrzeźwy nie pamięta dokładnie któremu koledze użyczył swoje auto.

23-latek trafił do policyjnego aresztu. Jak wytrzeźwiał, został przesłuchany. Przypomniał sobie okoliczności zdarzenia i przyznał się do kierowania pojazdem. Teraz odpowie przed sądem karnym. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, kara grzywny oraz utrata prawa jazdy.

 

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/policja.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/07/policja-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIGmina Mełgiew,KPP Świdnik,pijany kierowca,wjechał w ogrodzenie
Wczoraj w godzinach porannych w miejscowości Jacków mężczyzna stracił panowanie nad kierowanym przez siebie pojazdem. Jego auto uderzyło w barierki energochłonne, po czym swoją jazdę skończyło na przydrożnym ogrodzeniu posesji. Następnie kierowca oddalił się z miejsca zdarzenia. Policjanci ustalili jego dane personalne. Kierującym BMW okazał się 23-letni mieszkaniec gm. Mełgiew....