Wczoraj 55-letni mieszkaniec gm. Mełgiew mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował pojazdem marki Mitsubishi. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz utrata prawa jazdy na okres od 3 do nawet 15 lat.

Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku zostali zaalarmowani przez postronną osobę, że kierowca osobówki w miejscowości Mełgiew wjechał na wysepkę na skrzyżowaniu. Po czym jadąc całą szerokością drogi odjeżdża z miejsca zdarzenia. Penetrując ulice gm. Mełgiew policjanci w miejscowości Dominów zastali opisany przez zgłaszającego pojazd. Za kierownicą pojazdu marki Mitsubishi siedział 55-letni mężczyzna. Był on kompletnie pijany. Miał problem z utrzymaniem równowagi ciała. Nie mógł samodzielnie wysiąść z auta. Przypuszczenie, że jest nietrzeźwy potwierdziło badanie alkomatem. Urządzenie wskazało blisko 3 promile alkoholu w jego organizmie.

55-letni mieszkaniec gm. Mełgiew po sporządzeniu stosownej dokumentacji służbowej został przekazany pod opiekę rodziny. Teraz dokumentacja sprawy trafi do Sądu, który zdecyduje o konsekwencjach wobec jego zachowania. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2, kara grzywny oraz utrata prawa jazdy na okres od 3 do nawet 15 lat.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-112066.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-112066-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIMełgiew,pijany kierowca,wjechał w wysepkę
Wczoraj 55-letni mieszkaniec gm. Mełgiew mając blisko 3 promile alkoholu w organizmie kierował pojazdem marki Mitsubishi. Teraz odpowie przed Sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności, grzywna oraz utrata prawa jazdy na okres od 3 do nawet 15 lat. Wczoraj policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Świdniku...