W sobotę przed godziną 19.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. W zdarzeniu brał udział 17-latek, który powiedział, że szedł poboczem i w pewnej chwili uderzył w niego kierujący motocyklem, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Rannego pieszego zabrała karetka do szpitala.

Podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia policjant znalazł plastikową część od kierunkowskazu motoru. Mundurowi ustalili markę jednośladu, od którego pochodzi element i sprawdzili, że w okolicy znajdują się dwa takie motocykle.

Okazało się, że właścicielem pojazdu, który brał udział w zdarzeniu jest 17-letni chłopak, który udostępnił go swojemu znajomemu. Motocykl po zdarzeniu został ukryty w stodole w sąsiedniej miejscowości. Policjanci ustalili również jak doszło do zdarzenia.

Okazało się, że chłopak na pożyczonym motocyklu w miejscowości Krępiec zderzył się z sarną, która wybiegła na drogę. Kierujący przewrócił się i z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Chłopak nie posiadał uprawnień do kierowania. Teraz w sprawie będą prowadzone czynności wyjaśniające.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-110446.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/68-110446-300x272.jpgD.C.AKTUALNOŚCIkierowca bez uprawnień,Krępiec,potrącony,zderzenie z sarną
W sobotę przed godziną 19.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym z udziałem motocyklisty. W zdarzeniu brał udział 17-latek, który powiedział, że szedł poboczem i w pewnej chwili uderzył w niego kierujący motocyklem, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. Rannego pieszego zabrała karetka do szpitala. Podczas zabezpieczania miejsca zdarzenia policjant...