W tym roku gminne dożynki w Mełgwi będą miały wyjątkowo uroczysty charakter. W ostatnią niedzielę sierpnia Mełgiew obchodzić będzie  bowiem nie tylko święto plonów, ale również jubileusz 700-lecia!

Wśród gwiazd imprezy zobaczymy m.in: zespół REDLIN, kabaret z Konopi i zespół ŁZY.

Ponadto wśród atrakcji: warsztaty kuchni staropolskiej, zabawy plebejskie, wioska rycerska i warsztaty ginących zawodów.

– W programie przewidujemy wiele atrakcji – niespodzianek, których nie ujęliśmy na plakacie, dlatego tym bardziej zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnego świętowania – zachęca Teresa Adamiec, kierownik GOK w Mełgwi.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Dozynki_2017.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Dozynki_2017-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA700-lecie Mełgwi,Dożynki,Dożynki Gminne w Mełgwi,ŁZY,Teresa Adamiec
W tym roku gminne dożynki w Mełgwi będą miały wyjątkowo uroczysty charakter. W ostatnią niedzielę sierpnia Mełgiew obchodzić będzie  bowiem nie tylko święto plonów, ale również jubileusz 700-lecia! Wśród gwiazd imprezy zobaczymy m.in: zespół REDLIN, kabaret z Konopi i zespół ŁZY. Ponadto wśród atrakcji: warsztaty kuchni staropolskiej, zabawy plebejskie, wioska rycerska...