Dzisiaj, tuż po godzinie 12 straż pożarna w Świdniku otrzymała zgłoszenie o pożarze na balkonie w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Witosa w Świdniku.

Na miejsce udały się jednostki ratowniczo- gaśnicze. Jak się okazało przyczyną pożaru była drewniana szafka balkonowa oraz znajdujące się tam gazety.

– Na szczęście nie było dużego zagrożenia. Ogień pojawił się tylko na balkonie. Właściciel znajdował się w miejscu zamieszkania, także akcja została przeprowadzona szybko i sprawni e- wyjaśnił Paweł Dańko z KP PSP w Świdniku.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_6376-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_6376-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIbożar na balkonie,Paweł Dańko,pożar,ul. Witosa
Dzisiaj, tuż po godzinie 12 straż pożarna w Świdniku otrzymała zgłoszenie o pożarze na balkonie w jednym z mieszkań w bloku przy ul. Witosa w Świdniku. Na miejsce udały się jednostki ratowniczo- gaśnicze. Jak się okazało przyczyną pożaru była drewniana szafka balkonowa oraz znajdujące się tam gazety. - Na szczęście nie...