Dotąd jednokierunkowa ulica Szkolna w Świdniku będzie dwukierunkowa. Oficjalnie od jutra, ale już od wczoraj przy rondzie na skrzyżowaniu ulic: Al. Lotników Polskich i ul. Tadeusza Góry stanęły znaki informujące o tej zmianie i kierowcy poruszają się już według nowych wskazań.

Ulicą Szkolną od strony ronda dojedziemy jednak tylko na wprost do komendy policji. To właśnie na wniosek służb Miasto dokonało zmiany, która ma m.in. usprawnić pracę policji.

Mimo znaków o zakazie parkowania, przyzwyczajenia kierowców bywają silniejsze.

– Na razie jedynie upominamy tych, którzy z przyzwyczajenia parkują wzdłuż ulicy, jednak apelujemy do kierowców, by nie parkowali po prawej stronie jadąc od strony ronda, bo uniemożliwia to ruch dwukierunkowy – mówi  mł. asp. Elwira Domaradzka ze świdnickiej policji.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_6387-1024x683.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/DSC_6387-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIdwukierunkowa ulica,ul. Szkolna,zmiana organizacji ruchu
Dotąd jednokierunkowa ulica Szkolna w Świdniku będzie dwukierunkowa. Oficjalnie od jutra, ale już od wczoraj przy rondzie na skrzyżowaniu ulic: Al. Lotników Polskich i ul. Tadeusza Góry stanęły znaki informujące o tej zmianie i kierowcy poruszają się już według nowych wskazań. Ulicą Szkolną od strony ronda dojedziemy jednak tylko na...