W sobotę 2 września Świdnickie Stowarzyszenie Lider Forum organizuje II edycję akcji „Bezpieczne miasto – Bezpieczny powrót do szkoły”.
– Impreza będzie miała formę festynu . W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy- zachęca Józef Drozd ze Świdnickiego Stowarzyszenia Lider Forum. Podczas akcji będzie można oznakować rower, wysłuchać prelekcji z zakresu bezpieczeństwa w drodze do szkoły, a także wziąć udział w wielu konkursach z nagrodami oraz pozjeżdżać na dmuchanych ślizgawkach. Impreza będzie miała również wydźwięk charytatywny albowiem w jej trakcie będzie przeprowadzona zbiórka funduszy na rzecz chorego dziecka ze Świdnika.
– Akcję przeprowadzamy z pomocą Komendy Powiatowej Policji w Świdniku oraz sponsorów. Na imprezę zapraszamy dzieci wraz z rodzicami w sobotę 2 września od godz. 10 do 14, na parkingu przy klubie Impuls (obok budynku Lidl)- dodaje Drozd.
Przypomnijmy, że styczniowa akcja zorganizowana przez stowarzyszenie nosiła nazwę „Bezpieczne miasto –
Bezpieczne ferie” i wzięło w niej blisko 200 dzieci ze Świdnickich podstawówek oraz Szkoły Podstawowej w Mełgwi.
http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Logo-akcji.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/Logo-akcji-300x300.pngredAKTUALNOŚCIKULTURA I ROZRYWKA„Bezpieczne miasto - Bezpieczny powrót do szkoły”,festyn,Stowarzyszenie Lider Forum
W sobotę 2 września Świdnickie Stowarzyszenie Lider Forum organizuje II edycję akcji „Bezpieczne miasto - Bezpieczny powrót do szkoły”. - Impreza będzie miała formę festynu . W związku z tym zapraszamy wszystkie dzieci do wspólnej zabawy- zachęca Józef Drozd ze Świdnickiego Stowarzyszenia Lider Forum. Podczas akcji będzie można oznakować...