A okazja do tego już podczas Dni Piask w najbliższy weekend. Forum Młodych Ludowców we współpracy z Prezesem Zarządu Powiatowego PSL Michałem Cholewą w czasie trwania Dni Piask organizuje zbiórkę artykułów szkolnych oraz środków czystości dla gmin woj. kujawsko-pomorskiego, których mieszkańcy ucierpieli z powodu katastrofalnej w skutkach nawałnicy.

– W obliczu ludzkiej tragedii liczymy na dobre serce mieszkańców Gminy Piaski, Powiatu Świdnickiego oraz gości, którzy wybierają się na to coroczne wydarzenie. Artykuły szkolne, a także środki czystości trafią do mieszkańców gminy Sośno w województwie kujawsko-pomorskim – informuje Jakub Skomorowski, Przedstawiciel Forum Młodych Ludowców.

Specjalnie oznaczony bus będzie stał na parkingu przy szkole podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Piaskach od godziny 13:00.

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/hand-1925875_1280-1024x768.pnghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/08/hand-1925875_1280-300x300.pngD.C.AKTUALNOŚCIForum Młodych Ludowców,Jakub Skomorowski,P,pomoc dla poszkodowanych,poszkodowani przez nawałnicę,PSL
A okazja do tego już podczas Dni Piask w najbliższy weekend. Forum Młodych Ludowców we współpracy z Prezesem Zarządu Powiatowego PSL Michałem Cholewą w czasie trwania Dni Piask organizuje zbiórkę artykułów szkolnych oraz środków czystości dla gmin woj. kujawsko-pomorskiego, których mieszkańcy ucierpieli z powodu katastrofalnej w skutkach nawałnicy. - W...