Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych!

II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IV KOLEJKA

niedziela 17 września godz. 16.00 GKS Majdan Sieniawski – LKS WIERZCHOWISKA

III LIGA (GRUPA IV) – VII KOLEJKA

sobota 16 września godz. 16.00 Chełmianka Chełm – AVIA ŚWIDNIK

KLASA OKRĘGOWA – VII KOLEJKA

sobota 16 września godz. 16.00 PIASKOVIA PIASKI – Garbarnia Kurów

niedziela 17 września godz. 16.00 Stal Poniatowa – AVIA II ŚWIDNIK

A KLASA (GRUPA III) – V KOLEJKA

niedziela 17 września godz. 12.00 TRAWENA TRAWNIKI – Perła Rokitno

niedziela 17 września godz. 15.00 Tajfun Ostrów Lubelski – VICTORIA RYBCZEWICE

niedziela 17 września godz. 15.00 OLEŚNIA OLEŚNIKI – Piotrcovia Piotrków

niedziela 17 września godz. 16.30 ŚWIDNICZANKA ŚWIDNIK – KS Serniki

A KLASA (GRUPA CHEŁMSKA) – V KOLEJKA

niedziela 17 września godz. 15.00 Bug Hanna – MKS SIEDLISKA

B KLASA (GRUPA IV) – IV KOLEJKA

niedziela 17 września godz. 11.00 VIR DOROHUCZA – LZS Krężnica Jara

niedziela 17 września godz. 11.00 Mila Turka – LKS BISKUPICE

niedziela 17 września godz. 15.00 LKS WIERZCHOWISKA – HURAGAN SIOSTRZYTÓW

WOJEWÓDZKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – VII KOLEJKA

niedziela 17 września godz. 14.00 AVIA ŚWIDNIK – Widok Lublin

LUBELSKA LIGA JUNIORÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – IV KOLEJKA

sobota 16 września godz. 13.00 PIASKOVIA PIASKI – Ludwiniak Ludwin

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY STARSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA

sobota 16 września godz. 11.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA II) – VII KOLEJKA

sobota 16 września godz. 13.00 BKS Lublin – AVIA ŚWIDNIK

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW STARSZYCH – V KOLEJKA

sobota 16 września godz. 13.00 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy

WOJEWÓDZKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH – IV KOLEJKA

sobota 16 września godz. 14.30 AVIA ŚWIDNIK – Wisła Puławy

LUBELSKA LIGA TRAMPKARZY MŁODSZYCH (GRUPA I) – III KOLEJKA

sobota 16 września godz. 14.00 Heksa Niedrzwica Duża – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA I) – IV KOLEJKA

sobota 16 września godz. 16.30 AVIA ŚWIDNIK – Skarpa Lublin

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA II) – IV KOLEJKA

sobota 16 września godz. 11.00 Lublinianka Lublin – PIASKOVIA PIASKI

LUBELSKA LIGA MŁODZIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA IV) – IV KOLEJKA

sobota 16 września godz. 15.00 VICTORIA RYBCZEWICE – Perła Borzechów

LUBELSKA LIGA ORLIKÓW MŁODSZYCH (GRUPA III) – III TURNIEJ

sobota 16 września godz. 10.00 na boisku Orlik przy Zespole Szkół w Piaskach.

Turniej z udziałem: AVII ŚWIDNIK, PIASKOVII PIASKI, VICTORII RYBCZEWICE, Wysoczanki Wysokie i Granitu Bychawa.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/21442319_1826582920688709_1157865635_n-2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/21442319_1826582920688709_1157865635_n-2-300x300.jpgMonika Sz.AKTUALNOŚCISPORTWeekendowy terminarz kibica piłkarskiego
Zapraszamy kibiców piłki nożnej do obserwowania weekendowych meczów ligowych drużyn z terenu powiatu świdnickiego i nie tylko. Od II ligi kobiet do klasy B, ale i nie zapominamy o meczach drużyn młodzieżowych! II LIGA KOBIET (GRUPA MAŁOPOLSKA) – IV KOLEJKA niedziela 17 września godz. 16.00 GKS Majdan Sieniawski - LKS...