Młodzicy Piaskovii z prezentem dla trenera

W meczu grupy II Lubelskiej Ligi Młodzików Młodszych, rozegranym awansem z szóstej kolejki, drużyna Piaskovii pokonała na wyjeździe GLKS Głusk 5:0 (2:0). Nasi mali futboliści tym zwycięstwem sprawili miły prezent swojemu trenerowi Marcinowi Podsiadłemu, który w najbliższą sobotę zmieni stan cywilny. Jemu oraz Jego wybrance Angelice Janik życzymy wszystkiego co najlepsze na nowej drodze życia!
Bramki: Igor Ziętek (20′), Szymon Klimek (29′), Kacper Kasprzak (32′), Jakub Kalita (36′), Marek Pawelec (45′).
Piaskovia: Dawid Dziurka, Paweł Mianowany, Adam Niedźwiedź, Kacper Zarzycki, Kacper Kasprzak, Mikołaj Donda, Wiktor Idzik, Igor Ziętek, Marek Pawelec, Szymon Klimek, Jakub Kalita, Michał Rodaczek.
Drużynie Piaskovii na wąskim boisku rywala w miarę upływu czasu udało się narzucić własny styl gry. Na pierwszego gola trzeba było czekać do 20 minuty. Po akcji lewą stroną piłkę otrzymał Igor Ziętek, „ściął” do środka i silnym uderzeniem „otworzył” wynik rywalizacji. Potem na listę strzelców wpisał się Szymon Klimek, który wykorzystał bardzo dobre dośrodkowanie Wiktora Idzika z rzutu rożnego. Po zmianie stron Piaskovia spokojnie kontrolowała przebieg meczu. W 32 minucie interweniujący bramkarz gospodarzy zmuszony był do piąstkowania. Odbitą piłkę przyjął przed polem karnym Kacper Kasprzak i w swoim stylu kropnął pod poprzeczkę na 3:0. Cztery minuty później, po kolejnej niezbyt pewnej interwencji golkipera Głuska, do siatki pewnym lobem piłkę skierował Jakub Kalita. Rezultat w końcówce spotkania ustalił powracający do drużyny Marek Pawelec. Podsumowując trzeba przyznać, że wszyscy zawodnicy rozegrali znakomite zawody. Warto dodać, że zespół w zastępstwie prowadził Andrzej Mianowany.
Kolejnym ligowym rywalem młodzików młodszych Piaskovii będzie lubelski Widok. Mecz zostanie rozegrany w sobotę 7 października o godz. 11 na Kościelcu.