Wczoraj informowaliśmy o niedzielnym zdarzeniu w miejscowości Piaski Górne. Przedstawiamy relację poszkodowanego kierowcy.

W niedzielę policjanci z drogówki zatrzymali 27-latka, mieszkańca powiatu łęczyńskiego ,kierującego tico, który zajechał drogę kierowcy nissana, zmuszając go do wjechania do rowu. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto podczas kontroli był bardzo agresywny.

– W samochodzie było ich kilku. Po tym jak samochód nagle zajechał mi drogę, moje auto wpadło do rowu. Wysiadło trzech z nich, podeszli i zachowywali się bardzo agresywnie. Atakowano moją żonę, a z tyłu siedziało 2,5-roczne dziecko. Kopali w drzwi. Policjanci musieli użyć gazu – relacjonuje pan Dawid.

– Rzeczywiście. Agresywny kierowca tico został zatrzymany przy użyciu gazu łzawiącego oraz kajdanek. Pojazd odholowano na parking. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został zwolniony. Sprawa jest cały czas w toku i trwają dalsze czynności wyjaśniające wszelkie okoliczności. Przesłuchani zostaną świadkowie, dokładnie oszacowane zostaną także straty poniesione w wyniku zniszczonego mienia – informuje Elwira Domaradzka ze świdnickiej policji.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112600.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112600-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIagresywny kierowca,nietrzeźwy kierowca,relacja poszkodowaneego,relacja świadka
Wczoraj informowaliśmy o niedzielnym zdarzeniu w miejscowości Piaski Górne. Przedstawiamy relację poszkodowanego kierowcy. W niedzielę policjanci z drogówki zatrzymali 27-latka, mieszkańca powiatu łęczyńskiego ,kierującego tico, który zajechał drogę kierowcy nissana, zmuszając go do wjechania do rowu. Okazało się, że mężczyzna ma ponad promil alkoholu i nie posiada uprawnień do kierowania...