Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka, który kierował daewoo tico. Według zgłoszenia, kierujący zajechał drogę innemu uczestnikowi ruchu zmuszając go do zjechania na pobocze. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto podczas kontroli był agresywny i kopnął w drzwi auta zgłaszającego powodując ich uszkodzenie.

Wczoraj około godziny 20. policjanci otrzymali zgłoszenie, że w miejscowości Dorohucza pojazdem tico porusza się mężczyzna, który zajechał drogę kierującemu nissanem zmuszając go wykonania gwałtownego manewru i zjechania na pobocze. W miejscowości Piaski Górne policjanci z drogówki zatrzymali opisywany pojazd.

Okazało się, że za kierownicą znajduje się 27-letni mężczyzna, mieszkaniec powiatu łęczyńskiego, od którego czuć woń alkoholu. Kierujący został na miejscu przebadany na zawartość alkoholu, a wynik wskazał ponad promil alkoholu.

Mężczyzna nie miał też uprawnień do kierowania pojazdami. Podczas kontroli drogowej zachowywał się agresywnie w stosunku do kierowcy nissana, a swoją złość rozładował kopiąc w drzwi tego pojazdu w konsekwencji uszkadzając je.

Kierowca tico został zatrzymany, a pojazd odholowany na parking. Po wykonaniu niezbędnych czynności mężczyzna został zwolniony. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112600.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/68-112600-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIagresywny kierowca,Dorohucza,nietrzeźwy
Policjanci ruchu drogowego zatrzymali do kontroli drogowej 27-latka, który kierował daewoo tico. Według zgłoszenia, kierujący zajechał drogę innemu uczestnikowi ruchu zmuszając go do zjechania na pobocze. Okazało się, że mężczyzna jest nietrzeźwy i nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Ponadto podczas kontroli był agresywny i kopnął w drzwi auta...