Dziś przed godziną 13.00 do oficerów dyżurnych świdnickiej policji trafiło zgłoszenie o tym, że z jednego z mieszkań od kilku dni nie wychodzi starsza kobieta.

-Zadzwonił mieszkaniec bloku przy ul. Racławickiej 28 twierdząc, że jego mieszkanie jest od kilku dni zalewane przez sąsiadkę z góry, z którą nie można się skontaktować, bo nie otwiera drzwi. Na miejsce przybyła karetka, straż pożarna oraz policja. Strażacy otworzyli drzwi przy pomocy specjalnych urządzeń. W mieszkaniu zastali starszą kobietę. – informuje Paweł Leśny z KPP w Świdniku.

Kobiecie nic się nie stało. Jak się okazało, nie znaleziono też żadnych śladów zalania. Podejrzenia sąsiada, że kobieta mogła zasłabnąć, na szczęście nie potwierdziły się.

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/DSC_0124-680x1024.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/DSC_0124-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIPaweł Leśny,starsza pani,ul. Racławicka,zalane mieszkanie
Dziś przed godziną 13.00 do oficerów dyżurnych świdnickiej policji trafiło zgłoszenie o tym, że z jednego z mieszkań od kilku dni nie wychodzi starsza kobieta. -Zadzwonił mieszkaniec bloku przy ul. Racławickiej 28 twierdząc, że jego mieszkanie jest od kilku dni zalewane przez sąsiadkę z góry, z którą nie można się...