Rodzina państwa Łagowskich prosi o wsparcie finansowe na rehabilitację swojego synka. Pawełek przyszedł na świat w 2009 roku. Urodził się z bardzo dużym niedotlenieniem mózgu. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar.

Pierwszy miesiąc życia spędził w szpitalu. Kiedy Pawełek skończył 2 miesiące, rozpoczęła się jego rehabilitacja, a miesiąc później pojawiły się pierwsze napady padaczki. Zdiagnozowano u niego czterokończynowe mózgowe porażenie dziecięce i padaczkę lekooporną.

Po pięciu latach udało się opanować ataki padaczkowe, jednak Pawełek nadal musi codziennie przyjmować leki przeciwpadaczkowe aby napady nie powróciły. Obecnie Paweł nie potrafi mówić, chodzić ani siedzieć. Jedyną szansą na jego rozwój jest systematyczna rehabilitacja. Potrzebuje regularnych zajęć psychologicznych, logopedycznych a przede wszystkim codziennej rehabilitacji ruchowej.

Wpłaty prosimy kierować na konto: Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Numer konta: Bank BPH S. A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem:
20439 Łagowski Paweł darowizna na pomoc i ochronę zdrowia.

http://dzieciom.pl/podopieczni/20439

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/pawelek.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/pawelek.jpgD.C.AKTUALNOŚCIPawełek Łagowski,pomoc na rehabilitację,ZDĄŻYĆ Z POMOCĄ
Rodzina państwa Łagowskich prosi o wsparcie finansowe na rehabilitację swojego synka. Pawełek przyszedł na świat w 2009 roku. Urodził się z bardzo dużym niedotlenieniem mózgu. Otrzymał 1 punkt w skali Apgar. Pierwszy miesiąc życia spędził w szpitalu. Kiedy Pawełek skończył 2 miesiące, rozpoczęła się jego rehabilitacja, a miesiąc później pojawiły...