„Wspaniała gościnność właścicieli i pyszne soki!”, „Do tej pory myślałam, że nie lubię cydru. Do tej pory… A ten ze Szczepanówki będzie na Sylwestra”, „Cała rodzina, bez wyjątku, zachwycona magią Szczepanówki, przepysznym jedzeniem i rodzinną atmosferą. Nie wybrałabym żadnego innego miejsca na komunię!” – tak o Gospodarstwie Ogrodniczym w Kolonii Świdnik Mały mówią ci, którzy choć raz spróbowali tego, co oferuje.

W sklepie firmowym można skosztować i kupić pyszne i zdrowe soki czy cydr, ale także miody, domowe przetwory, dżemy, powidła, nabiał, czy nawet rękodzieło lokalnych artystów. Teraz znane w regionie Lubelszczyzny gospodarstwo ogrodnicze oferuje swoje wyroby już nie tylko w swojej siedzibie, ale także drogą internetową. – Rozszerzamy naszą działalność o sklep internetowy wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. – mówi Elżbieta Buła, właścicielka „Szczepanówki”.

Gospodarstwo oferuje wiele smaków zdrowych soków naturalnie mętnych wykonywanych na bazie soku jabłkowego oraz soku np. z czarnej porzeczki czy gruszki. Do wyboru są takie smaki jak: jabłko-burak, jabłko-malina, gruszka-czarna porzeczka, jabłko-mięta. Głównym produktem w Szczepanówce jest sok jabłkowy produkowany z surowców pochodzących z własnych upraw prowadzonych w gospodarstwie.

W Szczepanówce wciąż pojawiają się nowości, które szybko podbijają serca smakoszy. Ostatnie to sok jabłkowy z maliną lub z aronią, syrop z kwiatu czarnego bzu albo truskawka w lawendowym syropie. Istnieje również duży wybór jeśli chodzi o nabiał – sery podpuszczkowe i twarogowe, niepasteryzowane mleko prosto od krowy, śmietana i prawdziwe, domowe masło. Gospodarze zapraszają również na miód prosto z ula, no i …musujący, wytrawny cydr własnej roboty.

– Wytwarzany jest z jabłek odmian: gala, golden i jonagold. Cydr jest naturalnie musujący, a w smaku przypomina wina szampańskie, ma ponad 7 proc. alkoholu. – zachęca Elżbieta Buła, właścicielka tego magicznego miejsca, która ma powody do dumy. Gospodarstwo wystąpiło w spocie ogólnopolskiej kampanii Ministerstwa Rozwoju promującej Szwajcarsko-Polski Program Współpracy.

Szczepanówka proponuje również usługi tłoczenia soku z powierzonego towaru. Z takiej oferty właśnie teraz, na przełomie lata i jesieni chętnie korzystają lokalni sadownicy.

Sprawdź aktualną ofertę Szczepanówki: www. szczepanowka.pl lub: Kolonia Świdnik Mały 28A

 

 

Artykuł sponsorowany

 

 

 

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/P6060573-1024x768.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/P6060573-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIcydr,Elżbieta Buła,sklep internetowy,Szczepanówka
„Wspaniała gościnność właścicieli i pyszne soki!”, „Do tej pory myślałam, że nie lubię cydru. Do tej pory… A ten ze Szczepanówki będzie na Sylwestra”, „Cała rodzina, bez wyjątku, zachwycona magią Szczepanówki, przepysznym jedzeniem i rodzinną atmosferą. Nie wybrałabym żadnego innego miejsca na komunię!” - tak o Gospodarstwie Ogrodniczym w...