Blisko 600 dzieci z Zespołu  Szkół w Trawnikach wzięło udział w spotkaniu z policjantami ze świdnickiej komendy. Podczas spotkania z uczniami poruszone zostały zagadnienia związane z bezpieczeństwem w szkole, podczas kontaktów z osobami obcymi oraz tematy używek.

Świdniccy policjanci gościli z wizytą w Zespole Placówek Oświatowych w Trawnikach. Tam przeprowadzili spotkania z dziećmi i młodzieżą. Część spotkań została zrealizowana w związku z kampanią MSWiA pt. „Kręci mnie bezpieczeństwo…przez cały rok szkolny”. Poruszone zostały zagadnienia związane z bezpieczeństwem w szkole, podczas kontaktów z osobami obcymi oraz tematy używek. Podczas spotkania z uczniami klas gimnazjalnych rozmawiano o odpowiedzialności prawnej nieletnich oraz o ich prawach i obowiązkach.

Z kolei policjanci z ruchu drogowego realizowali założenia programu „Bezpieczna droga do szkoły”. Omawiano zasady poruszania się po drogach, korzystania z przejść dla pieszych, jazdy środkami transportu oraz używania elementów odblaskowych.

KPP Świdnik

http://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Trawniki2.jpghttp://lsw24.pl/wp-content/uploads/2017/09/Trawniki2-300x300.jpgD.C.AKTUALNOŚCIEDUKACJAKPP Świdnik,spotkanie z dziećmi,Trawniki
Blisko 600 dzieci z Zespołu  Szkół w Trawnikach wzięło udział w spotkaniu z policjantami ze świdnickiej komendy. Podczas spotkania z uczniami poruszone zostały zagadnienia związane z bezpieczeństwem w szkole, podczas kontaktów z osobami obcymi oraz tematy używek. Świdniccy policjanci gościli z wizytą w Zespole Placówek Oświatowych w Trawnikach. Tam przeprowadzili...